Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż

Mamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP w dużych i średnich firmach produkcyjnych. Znamy i rozumiemy specyfikę ich działania. Każda firma jest inna, dlatego nasi eksperci dostosowują rozwiązania w systemie do indywidualnych potrzeb klienta. Wiemy, co musi zawierać system ERP, aby ujednolicić, usprawnić i zoptymalizować procesy we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

System Streamsoft Prestiż posiada mocno rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją, dzięki czemu wybrało nas już ponad 300 firm produkcyjnych. Wiele gotowych funkcjonalności pozwala na zastosowanie systemu również w innych branżach, takich jak np. handlowa czy usługowa.
O wiarygodności naszego systemu świadczą referencje naszych klientów. Otrzymaliśmy również tytuł „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu”.

System ERP Streamsoft Prestiż jako wielomodułowe oprogramowanie potrafi bardzo dobrze przystosować się do specyficznych warunków funkcjonowania przedsiębiorstw, działających w różnych branżach. W systemie dostępnych jest wiele gotowych funkcjonalności w standardzie, które zaspokajają większą część oczekiwań informatycznych.

Case Study z wdrożeń w wybranych branżach

Tworzywa Sztuczne

Tworzywa Sztuczne

System ERP dla branży tworzyw sztucznych

Jachty

Jachty

System ERP dla branży jachotwej

Metal

Metal

System ERP dopasowany do branży metalowej

Odlewnictwo

Odlewnictwo

Jak system ERP modernizuje odlewnie

Zaufali nam

{"slidedots":"true","slidearrows":"true","slidespeed":"300","slideautoplay":"true","slideautoplayInterval":"3000","slidesColumn":"5","slidesScroll":"1","rtl":"false","infinite":"true","centermode":"false"}

Współpraca z urządzeniami i innymi systemami

Streamsoft Prestiż współpracuje z różnymi urządzeniami zewnętrznymi, które automatyzują wprowadzanie danych, eliminują pomyłki ludzkie. Urządzenia współpracujące z systemem:

  • Panele dotykowe
  • Kolektory danych
  • Tablety, smartfony
  • Skanery kodów kreskowych
  • Drukarki kodów kreskowych
  • Wagi elektroniczne
  • Drukarki fiskalne

Możliwa jest również integracja systemu Streamsoft Prestiż z systemami typu MES, CAD i CAM.

Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych wdrożeń systemu w firmach produkcyjnych z różnych branż, co czyni nas liderem na rynku.

Więcej

System wspiera istotne logistyczne procesy zachodzące na magazynie, reguluje i poprawia przepływ materiałów, informacji i obsługi klienta.

Więcej

Streamsoft Prestiż w swojej strukturze posiada wiele modułów i gotowych rozwiązań, które można zastosować w branży handlowej i usługowej.

Więcej

Rozwiązania wdrożeniowe

Rozbudowane moduły systemu Streamsoft Prestiż wspierają zarządzanie przedsiębiorstwem na wielu płaszczyznach jego funkcjonowania, niezależnie od branży. W systemie dostępnych jest wiele gotowych rozwiązań, często jednak nie są wystarczające dla firm i już na starcie konieczne są modyfikacje. Nasi specjaliści podczas wdrożeń tworzą rozwiązania, które spełniają indywidualne oczekiwania klientów.

Poznaj więcej rozwiązań wdrożeniowych

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonuObowiązek informacyjny wynikający z RODO:
Administrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany |