Streamsoft Prestiż


Branża jachtowa

Streamsoft Prestiż


Branża jachtowa

Branża jachtowa

Nowoczesny design, precyzja wykonania oraz wysoka jakość jednostek pływających sprawiła, że polski przemysł jachtowy znalazł się w światowej czołówce. Luksusowe łodzie wyprodukowane w rodzimych stoczniach są na tyle znane i doceniane przez koneserów sportów wodnych, że nawet wysokie ceny nie zniechęcają zagranicznych klientów do ich zakupu.

Jakość i renoma realizowanych projektów zobowiązuje i stawia polskich producentów przed ogromnym wyzwaniem. Firmy, które chcą utrzymać konkurencyjną pozycję na rynku, są zmuszone inwestować w rozwoju produkcji, a co za tym idzie wdrażanie nowych technologii.

Aby temu sprostać, niezbędna jest zintegrowana obsługa procesów w wielu obszarach, tj. np. zakupy, logistyka magazynowa, finanse i księgowość, środki trwałe, kontroling, kadry i płace, etc. Nasi specjaliści stworzyli system modułowy klasy ERP — Streamsoft Prestiż, który ze względu na swoje rozwiązania, idealnie sprawdzi się w zarządzaniu procesami produkcji w przemyśle jachtowym.

W oparciu o nasze doświadczenie w realizacji wdrożeń systemu Streamsoft Prestiż w branży jachtowej, wybraliśmy kilka istotnych zagadnień, które zostaną omówione w case study.

System ERP dla branży jachtowej

Główne tematy case study:

  1. Import zamówień od dealerów wraz z automatyczną konfiguracją produktu
  2. Wydanie surowców na produkcję
  3. Kontrola jakości łodzi prototypowych
  4. Planowanie sprzedaży (S&OP) i budowanie głównego planu materiałowego (MRP)
  5. Automatyzacja tworzenia zamówień do dostawców

Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

Nazwa firmy:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu