Streamsoft Verto WMS

ikona wms

Streamsoft Verto WMS

 • całościowa optymalizacja pracy magazynu
 • inwentaryzacja ciągła lub cykliczna
 • optymalne ścieżki kompletacji
 • moduł współpracy z RTLS
 • komunikacja automatyką magazynową
  • sortery fizyczne
  • wbudowany sorter softwarowy
  • skanery mobilne – kody kreskowe, Beacon, RFID
 • aplikacja mobilna WMS Streamsoft Verto
Optymalizacja pracy magazynu

Całościowa optymalizacja pracy magazynu

Jedno narzędzie i… cały Twój magazyn pod pełną kontrolą? O to nam chodziło przy projektowaniu tego rozwiązania. I działa! WMS Streamsoft Verto rejestruje i monitoruje wszystkie zdarzenia magazynowe. Od przyjęcia, przez składowanie i kompletację, aż po wydanie towaru.

ikona WMS

Przyjęcia

System umożliwia tu m.in. sprawną weryfikację dostaw, ułatwiając kontrolę zgodności przyjmowanego na magazyn stanu faktycznego z zamówieniami oraz tworzenie algorytmów alokacji i list pickingowych, które usprawniają rozkładanie towaru.

ikona WMS

Składowanie

Uwzględnienie istotnych dla danego towaru parametrów składowania. Opcja relokacji. Obsługa mobilnych miejsc składowania (kosze, kuwety). Szerokie możliwości kontroli składowanych zapasów – inwentaryzacja ciągła, pełna bądź incydentalna.

ikona WMS

Kompletacja

Sprawna obsługa strefy kompletacji: stanowe i bezstanowe jednostki ładunkowe zgodne ze specyfikacją, listy pickingowe. Kompletacja dwustopniowa – do wielu zleceń jednocześnie. Budowanie własnych logik przejścia przez magazyn, np. w kontekście parametrów odbioru (kurier, czas) czy zbiórki w wydzielonych strefach.

ikona WMS

Wydanie

WMS Streamsoft Verto daje tu m.in. możliwość zautomatyzowanej weryfikacji kompletności wydawanego towaru i jego zgodności z dokumentami wydania. Poza tym w systemie prowadzony jest rejestr wydanych przesyłek.

Moduł współpracy z RTLS

Algorytmy pozwalające na nawigację magazyniera w pomieszczeniach? Coś jak GPS w Twojej hali magazynowej? Proszę bardzo! Rozwiązanie oferuje wskazania zarówno graficzne, jak i głosowe. Jest znaczącym ułatwieniem w procesie sterowania magazynem, daje możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi czynności na hali.

Komunikacja z automatyką magazynową

Co w dużej mierze decyduje o jakości użytkowej rozwiązań IT? Ich sprawna komunikacja z użytkownikiem! Stale rozwijamy ten zakres funkcjonalności WMS Streamsoft Verto. Wykorzystujemy przy tym możliwości sorterów, które pozwalają na kompletację dwustopniową, oraz urządzenia mobilne sczytujące dane – m.in. skanery i kolektory.

WMS komunikacja z automatyką magazynową
ikona WMS komunikacja, automatyka magazynowa

Sortery fizyczne

Ross-belt, push-tray, tilt-tray, bomb-bay… Jesteśmy w stanie zintegrować się z właściwie każdym narzędziem sortującym, czy to wałkowym, czy taśmowym lub modułowym. Potrafimy w pełni dopasować się do potrzeb klienta w obszarze logistyki, współpracując poprzez rozbudowane api WebSerwice.

ikona WMS komunikacja, automatyka magazynowa

Wbudowany sorter softwarowy

A co powiesz na sortowanie… bez sortera? Tak, jest taka opcja! WMS Streamsoft Verto z powodzeniem przejmuje ten proces. Logiki systemu umożliwiają rozsortowanie towarów na zlecenia w tle, na urządzeniu mobilnym lub panelu weryfikacyjnym. Efekt? Znaczące przyśpieszenie procesu i brak konieczności inwestycji w sortery sprzętowe.

ikona WMS komunikacja, automatyka magazynowa

Urządzenia mobilne

Skanery stacjonarne, bezprzewodowe, przenośne… Żaden czytnik danych czy kolektor nie opiera się możliwościom współpracy z WMS Streamsoft Verto. W pełni współdziałamy z mobilnym sprzętem magazynowym, obsługujemy m.in. takie technologie, jak kody kreskowe, QRcode, Beacon, RFID czy wspomniany już RTLS.

Aplikacja mobilna WMS

Aplikacja mobilna WMS Streamsoft Verto

Obsługa na magazynie za pomocą urządzenia z Android? To nie science fiction! To nasza aplikacja mobilna, dzięki której możesz zmieścić całościową kontrolę nad swoim wielkopowierzchniowym magazynem w… kieszeni spodni. W razie potrzeby możesz reagować szybko, używając telefonu, który zawsze masz przy sobie. Wiemy, że to ma znaczenie. Ach, jest coś jeszcze! Napisaliśmy tę apkę w technologii MDA (ang. Model Driven Architecture). W skrócie oznacza to, że możesz – w prosty sposób – samodzielnie rozbudowywać ją o nowe funkcjonalności.

  System WMS

  Wypełnij formularz i sprawdź koszt wdrożenia Systemu WMS w Twojej firmie.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: