Streamsoft Verto WMS

Streamsoft Verto WMS

 • całościowa optymalizacja pracy magazynu
 • inwentaryzacja ciągła lub cykliczna
 • optymalne ścieżki kompletacji
 • moduł współpracy z RTLS
 • komunikacja automatyką magazynową
  • sortery fizyczne
  • wbudowany sorter softwarowy
  • skanery mobilne – kody kreskowe, Beacon, RFID
 • aplikacja mobilna WMS Streamsoft Verto

Całościowa optymalizacja pracy magazynu

Jedno narzędzie i… cały Twój magazyn pod pełną kontrolą? O to nam chodziło przy projektowaniu tego rozwiązania. I działa! WMS Streamsoft Verto rejestruje i monitoruje wszystkie zdarzenia magazynowe. Od przyjęcia, przez składowanie i kompletację, aż po wydanie towaru.

Przyjęcia

System umożliwia tu m.in. sprawną weryfikację dostaw, ułatwiając kontrolę zgodności przyjmowanego na magazyn stanu faktycznego z zamówieniami oraz tworzenie algorytmów alokacji i list pickingowych, które usprawniają rozkładanie towaru.

Składowanie

Uwzględnienie istotnych dla danego towaru parametrów składowania. Opcja relokacji. Obsługa mobilnych miejsc składowania (kosze, kuwety). Szerokie możliwości kontroli składowanych zapasów – inwentaryzacja ciągła, pełna bądź incydentalna.

Kompletacja

Sprawna obsługa strefy kompletacji: stanowe i bezstanowe jednostki ładunkowe zgodne ze specyfikacją, listy pickingowe. Kompletacja dwustopniowa – do wielu zleceń jednocześnie. Budowanie własnych logik przejścia przez magazyn, np. w kontekście parametrów odbioru (kurier, czas) czy zbiórki w wydzielonych strefach.

Wydanie

WMS Streamsoft Verto daje tu m.in. możliwość zautomatyzowanej weryfikacji kompletności wydawanego towaru i jego zgodności z dokumentami wydania. Poza tym w systemie prowadzony jest rejestr wydanych przesyłek.

Moduł współpracy z RTLS

Algorytmy pozwalające na nawigację magazyniera w pomieszczeniach? Coś jak GPS w Twojej hali magazynowej? Proszę bardzo! Rozwiązanie oferuje wskazania zarówno graficzne, jak i głosowe. Jest znaczącym ułatwieniem w procesie sterowania magazynem, daje możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi czynności na hali.

Komunikacja z automatyką magazynową

Co w dużej mierze decyduje o jakości użytkowej rozwiązań IT? Ich sprawna komunikacja z użytkownikiem! Stale rozwijamy ten zakres funkcjonalności WMS Streamsoft Verto. Wykorzystujemy przy tym możliwości sorterów, które pozwalają na kompletację dwustopniową, oraz urządzenia mobilne sczytujące dane – m.in. skanery i kolektory.

Sortery fizyczne

Ross-belt, push-tray, tilt-tray, bomb-bay… Jesteśmy w stanie zintegrować się z właściwie każdym narzędziem sortującym, czy to wałkowym, czy taśmowym lub modułowym. Potrafimy w pełni dopasować się do potrzeb klienta w obszarze logistyki, współpracując poprzez rozbudowane api WebSerwice.

Wbudowany sorter softwarowy

A co powiesz na sortowanie… bez sortera? Tak, jest taka opcja! WMS Streamsoft Verto z powodzeniem przejmuje ten proces. Logiki systemu umożliwiają rozsortowanie towarów na zlecenia w tle, na urządzeniu mobilnym lub panelu weryfikacyjnym. Efekt? Znaczące przyśpieszenie procesu i brak konieczności inwestycji w sortery sprzętowe.

Urządzenia mobilne

Skanery stacjonarne, bezprzewodowe, przenośne… Żaden czytnik danych czy kolektor nie opiera się możliwościom współpracy z WMS Streamsoft Verto. W pełni współdziałamy z mobilnym sprzętem magazynowym, obsługujemy m.in. takie technologie, jak kody kreskowe, QRcode, Beacon, RFID czy wspomniany już RTLS.

Aplikacja mobilna WMS Streamsoft Verto

Obsługa na magazynie za pomocą urządzenia z Android? To nie science fiction! To nasza aplikacja mobilna, dzięki której możesz zmieścić całościową kontrolę nad swoim wielkopowierzchniowym magazynem w… kiszeni spodni. W razie potrzeby możesz reagować szybko, używając telefonu, który zawsze masz przy sobie. Wiemy, że to ma znaczenie. Ach, jest coś jeszcze! Napisaliśmy tę apkę w technologii MDA (ang. Model Driven Architecture). W skrócie oznacza to, że możesz – w prosty sposób – samodzielnie rozbudowywać ją o nowe funkcjonalności.

  System WMS

  Wypełnij formularz i sprawdź koszt wdrożenia Systemu WMS w Twojej firmie.
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu