Case Study

Branża metalowa

System ERP dla produkcji w branży metalowej

Firmy produkcyjne z branży metalowej w celu zwiększenia skuteczności w zdobywaniu klienta odchodzą od produkowania tylko wyrobów katalogowych na rzecz produkcji wyrobów nietypowych pod indywidualne zamówienie klienta. Fakt, że zamówienia są tak różne, wpływa na ich przebieg, koszty z tym związane oraz czas realizacji.

Dlatego przedstawiciele branży metalowej podkreślają, że potrzebują systemu ERP, który jest dopasowany do ich specyfiki i rozwiązuje realne problemy biznesowe. Obecnie już nie wystarczy samo zaimplementowanie systemu, parametryzacja i konfiguracja. Klient oczekuje wsparcia doświadczonych specjalistów na każdym etapie wdrożenia. My to wsparcie zapewniamy, ponieważ taka jest nasza strategia.

Streamsoft Prestiż, to system ERP, który obsługuje wiele obszarów w firmach produkcyjnych. Mamy duże doświadczenie w branży metalowej, co potwierdzają filmy referencyjne z firm: RBB Stal S.A. oraz LOB S.A.. Opracowaliśmy również case study zawierające opis najważniejszych rozwiązań wdrożonych w branży metalowej.

LOB S.A.

    System ERP dopasowany do branży metalowej

    Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

    adresu e-mailnumeru telefonu