Streamsoft Prestiż

Wyposażenie

Choć bazowa funkcjonalność modułu to prowadzenie pełnej ewidencji i inwentaryzacji wyposażenia, to pomaga zarządzać tym obszarem także w dodatkowych, szerszych kontekstach. Sprawia to, że praca z nim jest intuicyjna i przyjemna.

Dokument - Zmiana miejsca użytkowania
Szeroka ewidencja

Szeroka ewidencja

Zastosowany typ grupowania to przede wszystkim gwarancja porządku w prowadzonej ewidencji. Aby sprofilować możliwości modułu do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, udostępniamy także możliwość nadania własnych parametrów charakteryzujących wyposażenie.

Grupowanie i mechanizm cech

Zastosowany w module typ grupowania to przede wszystkim gwarancja porządku w prowadzonej ewidencji. Aby sprofilować możliwości modułu do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, udostępniamy także możliwość nadania własnych parametrów charakteryzujących wyposażenie.

ikona wyposażenie, grupowanie, mechanizm

Wielopoziomowa struktura grup

Składniki wyposażenia w module podzielisz na:

 • grupy rodzajowe – wielopoziomowe, o budowie drzewa, dowolnie rozbudowywalne
 • jednostki organizacyjne
 • osoby materialnie odpowiedzialne
 • inne grupy definiowane przez użytkownika

Możesz łączyć wyposażenie w ramach zdefiniowanej grupy rodzajowej oraz w dowolnej ilości grup, które sam zdefiniujesz. Ułatwia to tworzenie zestawień w ujęciu ilościowym (np. liczba paneli dotykowych w firmie).

ikona wyposażenie, grupowanie, mechanizm

Własne parametry

Jeszcze więcej możliwości tworzenia własnych parametrów dla wyposażenia? Jak najbardziej! W module tzw. mechanizm cech, dzięki któremu bez problemu zdefiniujesz dokładnie takie atrybuty, jakie są potrzebne w Twojej firmie.

Inwentaryzacja

Pełne rozliczenie inwentaryzacji ? Oczywiście! Ale to jeszcze nie wszystko. Z modułem przeprowadzisz ją zgodnie z podziałem na pola spisowe, które funkcjonują w danej jednostce Twojej firmy. Cały proces przebiegnie więc sprawnie, szybko oraz intuicyjnie.

Inwentaryzacja

Zestawienia i wydruki

Nie tylko standardowe wydruki zbiorcze, ale też m.in. możliwość generowania protokołów przyjęcia lub zdania powierzonego mienia. Poza tym, często wykorzystywana przez użytkowników, opcja tworzenia własnych (definiowanych) raportów i wydruków.

Wyposażenie

  Pobierz pełny opis modułu Wyposażenie

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: