Wyposażenie

  • szeroka ewidencja
  • grupowanie i mechanizm cech
  • inwentaryzacja
  • zestawienia i wydruki

Choć bazowa funkcjonalność modułu to prowadzenie pełnej ewidencji i inwentaryzacji wyposażenia, to pomaga zarządzać tym obszarem także w dodatkowych, szerszych kontekstach. Sprawia to, że praca z nim jest intuicyjna i przyjemna.

Szeroka ewidencja

Zastosowany typ grupowania to przede wszystkim gwarancja porządku w prowadzonej ewidencji. Aby sprofilować możliwości modułu do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, udostępniamy także możliwość nadania własnych parametrów charakteryzujących wyposażenie.

Grupowanie i mechanizm cech

Zastosowany w module typ grupowania to przede wszystkim gwarancja porządku w prowadzonej ewidencji. Aby sprofilować możliwości modułu do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, udostępniamy także możliwość nadania własnych parametrów charakteryzujących wyposażenie.

Wielopoziomowa struktura grup

Składniki wyposażenia w module podzielisz na:

  • grupy rodzajowe – wielopoziomowe, o budowie drzewa, dowolnie rozbudowywalne
  • jednostki organizacyjne
  • osoby materialnie odpowiedzialne
  • inne grupy definiowane przez użytkownika

Możesz łączyć wyposażenie w ramach zdefiniowanej grupy rodzajowej oraz w dowolnej ilości grup, które sam zdefiniujesz. Ułatwia to tworzenie zestawień w ujęciu ilościowym (np. liczba paneli dotykowych w firmie).

Własne parametry

Jeszcze więcej możliwości tworzenia własnych parametrów dla wyposażenia? Jak najbardziej! W module tzw. mechanizm cech, dzięki któremu bez problemu zdefiniujesz dokładnie takie atrybuty, jakie są potrzebne w Twojej firmie.

Inwentaryzacja

Pełne rozliczenie inwentaryzacji ? Oczywiście! Ale to jeszcze nie wszystko. Z modułem przeprowadzisz ją zgodnie z podziałem na pola spisowe, które funkcjonują w danej jednostce Twojej firmy. Cały proces przebiegnie więc sprawnie, szybko oraz intuicyjnie.

Zestawienia i wydruki

Nie tylko standardowe wydruki zbiorcze, ale też m.in. możliwość generowania protokołów przyjęcia lub zdania powierzonego mienia. Poza tym, często wykorzystywana przez użytkowników, opcja tworzenia własnych (definiowanych) raportów i wydruków.

Pobierz pełny opis modułu Wyposażenie

Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
adresu e-mailnumeru telefonu