Streamsoft Verto POS

ikona POS

Streamsoft Verto POS

 • skuteczny w salonach stacjonarnych
 • natywny dla omnichannel
 • wspólne rabaty i promocje
 • zaprojektowany dla… sprzedawców
POS

Skuteczny w salonach stacjonarnych

Skuteczny, czyli właściwie jaki? Decydujący o tym, że klienci będą wracać do Twojego salonu z uśmiechem na twarzy! Moduł POS Streamsoft Verto to gwarancja automatyzacji i koordynacji wszystkich czynności przy realizacji transakcji.

Sprawnie i bez strachu o pomyłkę!

ikona POS salony stacjonarne

Otwieranie i zamykanie dnia na kliknięcie

Otwarcie dnia od razu po zalogowaniu. Stany gotówki i zliczanie kasy zatwierdzone w kilku klikach. Podobnie prosta obsługa przy zamknięciu dnia, m.in. szybkie tworzenie raportów dobowych ze stanowiska kasowego oraz terminalna płatniczego z możliwością wydruku wszelkich dokumentów kasowych potrzebnych do rozliczenia.

ikona POS salony stacjonarne

Podgląd stanów innych salonów i centrali

Centrala i oddziały na osobnym oprogramowaniu? Czasochłonna synchronizacja, niespójność w stanach? A może poinformowano Klienta, że towar jest dostępny w innym salonie, co szybko okazało się… kłopotliwie nieaktualne? Czas powiedzieć temu stop! Porządek zagwarantuje Streamsoft Verto POS.

ikona POS salony stacjonarne

Intuicyjna praca na dokumentach

Obsługiwać sprawniej? Ależ da się! Klient czegoś zapomniał, wraca na sklep? Kolejkę rozładujesz, klikając zawieś paragon. A powrót do transakcji? Bez anulowania i ponownego wystawiania dokumentu! Wymiana, zwrot, reklamacja? Tempo wyszukania transakcji podbiją paragony z kodami kreskowymi. Przyda się też opcja szybkiego wystawiania FV do rachunku.

ikona POS salony stacjonarne

Płatności kartą, gotówką lub mieszane

Ze Streamsoft Verto POS klient płaci szybko i… jak chce. Gotówka? Bardzo proszę! Karta płatnicza? Oczywiście, każdy rodzaj. A sama metoda? Dowolnie – pasek magnetyczny, Chip&PIN i Chip&Signature w standardzie EMV, a także NFC. A może… część kartą, część gotówką? Taaak! Z naszym rozwiązaniem również na potrzebę płatności mieszanej odpowiesz uśmiechem i pełną gotowością.

Natywny dla omnichannel

Sprzedajesz też online? Zapamiętaj zdanie: NON-STOP commerce, czyli klient w centrum uwagi. W wolnym tłumaczeniu jest ono kluczem do sukcesu w omnichannel. Dodaj do tego jeszcze zwrot buy&return anywhere i voilà – recepta na Twój biznesowy sukces gotowa!

A główny składnik tej receptury to oczywiście nasze rozwiązanie, które okazuje się być… czymś zdecydowanie więcej niż nowoczesnym stanowiskiem kasowym.

Tak, tak… Poza usprawnieniem w offline, Streamsoft Verto POS, jako moduł uzupełniający systemu ERP Streamsoft Verto, gwarantuje klientom w pełni spójne doświadczenie z Twoją marką, niezależne od tego który z dostępnych kanałów sprzedaży wybrali i co się wydarzyło w trakcie realizacji ich zamówienia.

ikona POS natywny dla omnichannel

Odbiory zamówień internetowych w salonach

ikona POS natywny dla omnichannel

Zwroty zakupów online w punktach stacjonarnych

ikona POS natywny dla omnichannel

Realizacja częściowa zamówień internetowych w salonie… i dobieranie np. towaru z salonu - na jeden paragon!

Jak to możliwe?

Dzięki temu, że z naszym narzędziem, Twój online i offline korzystają ze wspólnej bazy klienta i stanów magazynowych.
Streamsoft Verto POS – to takie proste!

Wspólne rabaty i promocje

Ach, omal nie zapomnieliśmy… Co najbardziej lubią klienci? Promocje! A co ich drażni? Wszelka niespójność w Twojej ofercie rabatowej. Szczególnie, gdy korzystają w praktyce z show- i webrooming’u, świadomie dokonując wyborów zakupowych.

Jak uniknąć nieścisłości w tym zakresie? Ze Streamsoft Verto!

POS
ikona POS rabaty promocje

Karty podarunkowe

Czy ktoś z nich jeszcze nie korzysta? Pytanie retoryczne! Nasze rozwiązanie to nie tylko opcja samej sprzedaży bonów prezentowych, ale też szybka realizacja płatności za ich pośrednictwem, również z opcją płatności mieszanych. Pełen luksus!

ikona POS rabaty promocje

Promocje nagłówkowe

3 w cenie 2, Drugi produkt 40% taniej itd.? Ze Streamsoft Verto POS wszystkimi promocjami nagłówkowymi możesz zarządzać centralnie. Podobnie jest z ich obsługą. Niezależnie od Twojej marketingowej strategii czy działań ad hoc mających zachęcić do zakupu.

ikona POS rabaty promocje

Programy lojalnościowe

Nagradzasz swoich lojalnych klientów? Uważamy, że to super! Dlatego oferujemy Ci prowadzenie programów lojalnościowych i dowolne operacje na nich w obrębie strategii omnichannel. Jeśli rabatujesz kupująych online, możesz im zaoferować niższe ceny także w salonach i na odwrót. Oprogramowanie w mgnieniu oka zweryfikuje konto danego klienta i wysokość jego rabatu.

POS

Zaprojektowany dla… sprzedawców

Projektując Stremasoft Verto POS pamiętaliśmy o sprzedawcach, którzy na co dzień niestrudzenie w nim klikają, zapewniając, tak ważny w bezpośredniej sprzedaży, kontakt człowiek-człowiek. Zależało nam, by praca z naszym narzędziem była dla nich doświadczeniem przyjemnym, intuicyjnym i ergonomicznym.

Co oferujemy w tym zakresie?

ikona POS sprzedawcy

Widok zdjęć produktów

Znaczne ułatwienie, szczególnie dla wzrokowców, którzy muszą w mgnieniu oka podjąć decyzję czy kasuję lub polecam ten produkt, który mam na myśli.  Koniec z wątpliwościami, nawet w przypadku podobnego nazewnictwa.

ikona POS sprzedawcy

Logowanie hasłem, kartą RFID, kodem kreskowym

Do tej pory każde podejście do stanowiska kasowego wiązało się z czekaniem aż system przemieli dane logowania? Kręcące się w nieskończoność kółka? 100 lat ładowania paska postępu? Wiemy jakie to frustrujące… Zapomnij o tym ze Streamsoft Verto POS!

ikona POS sprzedawcy

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi

To super-ważny element dla sprawnej pracy w salonie. Dlatego jesteśmy tu mocno elastyczni, gwarantując pełną i płynną współpracę. Obsługujemy m.in. panel dotykowy, skaner kodów kresowych, terminal płatniczy, szuflada czy drukarka fiskalna.

  Chcesz poznać moduł POS Streamsoft Verto w praktyce? Przyjedziemy do Twojej firmy z bezpłatną prezentacją!

  Wypełnij formularz

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: