Streamsoft Verto


Omnichannel

Streamsoft Verto


Omnichannel

Retail

Branżę retail charakteryzuje ogromne tempo zmian i spora konkurencja rynkowa. Osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera w tym segmencie to złożone wyzwanie, które związane jest przede wszystkim z zapewnieniem szerokiego wachlarza asortymentu, kompletności oferty i wysokiej jakości usług.

Oferujemy dedykowane branży retail nowoczesne rozwiązanie ERP, które pozwoliło usprawnić działalność u liderów handlu detalicznego, podnosząc efektywność oraz produktywność  firm.

W zakresie obsługi handlu detalicznego system Streamsoft Verto gwarantuje m.in.:

Oferujemy wysokowydajną bazę z szeroką możliwością cechowania produktów, czego efektem jest zawarcie w niej pełnego contentu dotyczącego oferty. Nasze rozwiązanie pozwala na zarządzanie cenami oraz dowolną ich definiowalność. Wiele z oferowanych rozwiązań ERP ma ograniczoną możliwość co do ilości cen. W Streamsoft Verto ta bariera nie występuje. System umożliwia ponadto na ustawianie przeliczników cen (np. „promocja”, „wyprzedaż”) oraz tzw. inteligentne zarządzanie ceną czy zarządzanie promocjami nagłówkowymi. Funkcjonalnym dodatkiem jest także opcja cross firmowej i zautomatyzowanej obsługi promocji typu happy-hours.

Uzupełnianie zapasów z wykorzystaniem Streamsoft Verto jest nie tylko intuicyjne, ale też zapewnia rozbudowane możliwości. Dotowarowanie może odbywać się bowiem zarówno z centrali do oddziałów, jak i z oddziału do oddziału.

Planowanie zakupów MRP (Material Requirements Planning) odbywa się przez tzw. sesje zaopatrzenia. System usprawnia proces zamawiania produktów od dostawców w oparciu o własne wzory wyliczeniowe, które tworzone są na podstawie zdefiniowanych algorytmów (można przy tym posługiwać się takimi wartościami jak np. ilość do stanu maksymalnego czy pokrycia bieżącego zapotrzebowania lub ilość ostatniej sprzedaży). Dodatkowo system może uwzględniać w propozycjach zakupowych opakowania zbiorcze.

Planowanie zakupów wraz ze zwolnieniami danych ilości asortymentu w konkretnych przedziałach czasowych oraz rozliczaniem kontraktów to kolejna z opcji w systemie, która zapewnia pełną kontraktację zakupową. Ponadto dostępna jest możliwość kontraktacji sprzedażowej, przydatna w niektórych branżach.

Streamsoft Verto to gwarancja rozwiniętych możliwości zarzadzania obecnością i dostępnością danego produktu w ofercie (wraz z obsługą rozmiarówki). System zapewnia m.in. pełną obsługę zwrotów i reklamacji oraz kontrolę marży. Pozwala również wydajnie zarządzać programami lojalnościowymi, w tym kartami rabatowymi i bonami podarunkowymi (zarówno kwotowymi, jak i procentowymi). Nasze rozwiązanie oferuje ponadto rozwinięte funkcje z zakresu cross selling. Dosprzedaż i produkty powiązane są w pełni definiowalne w systemie. Istnieje także możliwość dosprzedaży wirtualnej, opartej o beacony rozmieszczone w przestrzeni handlowej. Istotnym ułatwieniem, szczególnie dla segmentu FMCG, są dostępne w systemie identyfikacja towaru po numerach seryjnych i kontrola terminów ważności oraz sprzedaż w opakowaniach zbiorczych. Streamsoft Verto to także opcja intuicyjnego tworzenia grafików zmianowych oraz zarządzanie absencją pracowników.

Na procesy związane z obsługą branży retail ogromny wpływ mają coraz bardziej złożone potrzeby zakupowe pokoleń Z oraz Y, dla których zakupy w salonie stacjonarnym to już stanowczo za mało, by pozostać dłużej przy danej marce. Liderzy branży detalicznej, z którymi współpracujemy wdrażając autorskie rozwiązanie ERP Streamsoft Verto, jednogłośnie podkreślają, że właśnie elastyczne dopasowanie do wielokanałowych trendów takich jak showrooming czy webrooming oraz wykorzystanie strategii omnichannel jest decydujące dla pozycji rynkowej firmy.

Obserwując powyższe trendy i rozumiejąc ich znaczenie, zaprojektowaliśmy autorski moduł POS Streamsoft Verto, który dedykowany jest dla omnichannel (ecommerce i retail). Wyposażyliśmy go w funkcje niezbędne w każdym salonie sprzedaży stacjonarnej oraz te, które pozwalają udrożnić kanał online. Rozwiązuje to problem niespójnych danych sprzedażowych, z którym często stykają się firmy aspirujące do bycia omnichannel.

Streamsoft Verto POS oferuje m.in.
 • odbiory zamówień internetowych i zwroty w punktach stacjonarnych
 • podgląd stanów magazynowych innych salonów i centrali
 • częściową realizację zamówień internetowych i dobierania towaru z salonu (w ramach jednego paragonu)
Dużym ułatwieniem w realizacji transakcji są też:
 • przejrzysty widok zdjęć produktów
 • funkcja pracy na wielu paragonach jednocześnie
 • generowanie paragonów z kodami kreskowymi oraz faktur do nich
Kolejnym wyróżnikiem naszego rozwiązania jest rozwinięta możliwość integracji z urządzeniami dedykowanymi branży retail, np.:
 • obsługa przez panel dotykowy czy skaner kodów kreskowych
 • logowanie hasłem, kartą RFID, kodem kreskowym
 • możliwość płatności kartą, gotówką lub dokonywanie płatności mieszanych
 • obsługa rabatów i promocji
 • współpraca z terminalem płatniczym, drukarką fiskalną, szufladą

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu