Salony (Retail)

Salony (Retail)- dlaczego Streamsoft Verto?

Motorem zmian w branży retail jest obecnie dynamiczny rozwój technologii i narzędzi multimedialnych. Zawarcie transakcji w aplikacji mobilnej lub przez social media marki i sfinalizowanie jej w salonie, odbiór osobisty towarów zamówionych przez marketplace, korzystanie z apek lojalnościowych czy wybór miejsca zakupu na podstawie opinii z grup tematycznych – to norma.

Transakcje

Digitalizacja retail

Handel detaliczny na dobre wszedł w erę cyfrową! Zmieniają się dotychczasowe przyzwyczajenia konsumentów, definiują na nowo ich potrzeby zakupowe. Efektem tego kształtują się zupełnie nowe oczekiwania wobec marki, przebiegu transakcji czy opieki posprzedażnej.

Obsługa sieci handlowej

Jednocześnie niezmiennie ważnym elementem pozostają podstawowe kwestie związane z obsługą sprzedaży detalicznej offline. Poza sprawnym zaopatrzeniem są to takie usprawnienia, jak np. szybkie logowanie do stanowiska kasowego i jego dobra współpraca z innymi urządzeniami wykorzystywanymi przy realizacji transakcji. Znaczenie ma także przejrzysty wgląd w bazę produktów i cen.

Obsługa sieci handlowej

To wszystko uwzględniliśmy projektując system ERP Streamsoft Verto dla e-commerce i retail!

Automatyzacja logistyki

Nowoczesny salon i wyszkoleni sprzedawcy to nie wszystko. Równie istotna dla ciągłości prac jest automatyzacja zagadnień logistycznych, takich jak np. zatowarowanie całej sieci oraz poszczególnych miejsc sprzedaży czy uzupełnianie zapasów. Poza tym bowiem, że wiesz w jakim otoczeniu i jak sprzedawać, musisz mieć dostępną ilość odpowiednich produktów. Zawsze, na bieżąco! Streamsoft Verto zwalnia Cię z troski o to. Działa z łatwością w multidystrybucji oraz wspiera procesy związane z replenishment.

ikona kafle

multidystrybucja

ikona kafle

replenishment

POS

Zarządzanie ofertą i systemem pracy

Organizacja codziennej pracy salonów to nie tylko troska o schludną wystawę i ekspozycję, ale też szereg różnorodnych działań związanych z obsługą klientów oraz sprzedaży, np. otwieranie i zamykanie dnia, praca na paragonach i fakturach, obsługa płatności, ściąganie stanów itd. Korzystając z modułu POS Streamsoft Verto Twoja załoga nie myśli o tych procesach, bo… dzieją się same, na kliknięcie. Podobnie wygodna jest sama obsługa transakcji, dzięki współpracy z wieloma urządzeniami wykorzystywanymi w retail.

Integracja z urządzeniami

 • panel dotykowy, skaner kodów kreskowych
 • terminal płatniczy, drukarka fiskalna, szuflada
 • logowanie hasłem, kartą RFID, kodem kreskowym
 • karta/gotówka, płatność mieszana
 • obsługa rabatów i promocji

Model sprzedaży omnichannel

Webrooming, showrooming, NON-STOP commerce

Tak, tak – wszystkie trendy związane z postępującą digitalizacją handlu detalicznego łączą się coraz częściej z decyzją przedsiębiorców segmentu retail o wejściu w sprzedaż internetową. Na 100 % rozumiemy tę potrzebę.

Dlatego z narzędziem Streamsoft Verto POS w online i offline korzystasz ze wspólnej bazy klienta i stanów magazynowych.

Jakie konkretnie korzyści i możliwości zyskujesz? Sprawdź!

case study streamsoft verto

  Sprawdź nasze rozwiązania u liderów branży e-commerce

  Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: