Aplikacja Kierownika Produkcji

Streamsoft Prestiż ERP mobile

Aplikacja Kierownika Produkcji

Kluczowe informacje z produkcji zawsze pod ręką?
Teraz tak, dzięki Streamsoft Prestiż ERP mobile.

Rozwiązanie wspiera osoby zarządzające obszarem produkcyjnym z wykorzystaniem funkcji informacyjno – kontrolnych dostępnych z poziomu aplikacji mobilnej.

Aplikacja Kierownika Produkcji

Priorytety i opóźnienia - zawsze na widoku

Szybka i przejrzysta prezentacja wskaźników informujących o zleceniach produkcyjnych z nadanym priorytetem oraz przekroczonym terminem realizacji. Jedno tapnięcie w wybrany wskaźnik generuje listę powiązanych z nim zleceń produkcyjnych.

Alerty produkcyjne

Alerty produkcyjne

Bieżące powiadomienia na smartfon o wszystkich zdarzeniach występujących na produkcji, które są istotne z perspektywy Twojego przedsiębiorstwa. Od teraz otrzymasz je nie tylko na desktop, ale też w aplikacji. Ze Streamsoft Prestiż ERP mobile wiesz szybciej i działasz sprawniej!

Zlecenia produkcyjne

Masz wgląd w wykaz uruchomionych zleceń produkcyjnych z możliwością ich filtrowania. Podejrzysz też poszczególne operacje produkcyjne (z kontrolą ilości wykonanej), zapotrzebowanie materiałowe i przypisane do operacji w zleceniu zasoby produkcyjne. Poza tym dostępna jest opcja skanowania kodów kreskowych, co zdecydowanie przyśpiesza identyfikację oraz weryfikację zlecenia.

Zlecenia produkcyjne
Stan produkcji

Stan produkcji

W przystępnej formie wykresów zerkniesz w statusy zleceń produkcyjnych oraz sprawdzisz udział nierozliczonych meldunków – tak w kontekście czasu, jak i w podziale na grupy (nierozliczone materiałowo, odpadowo, produktowo, wartościowo).

Plan pracy zasobu

Analiza kart pracy na smartfonie? Też możliwa. Na bieżąco śledzisz kolejkę operacji zaplanowanych dla wybranego zasobu (pracownicy, gniazda produkcyjne, maszyny, narzędzia, kooperanci). A jeśli identyfikujesz zasoby kodem kreskowym, warto wiedzieć, że także w aplikacji możesz działać w ten sposób.

Plan pracy zasobu

    Streamsoft Prestiż ERP mobile

    Wypełnij formularz, aby poznać cennik.

    Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: