Moduł

Raporty i Formularze

Raporty i Formularze

 • projektowanie
 • analiza i wysyłka
 • serwer raportów

Moduł, dzięki któremu możesz tworzyć analizy, formularze i etykiety w sposób zautomatyzowany – bezpośrednio w oparciu o dane zgromadzone w Streamsoft Prestiż. Wykonywanie analiz i raportowanie zawsze poprawnie, a do tego szybko i intuicyjne. To jest to!

Projektowanie

Możesz zaprojektować raport na dwa sposoby – przy użyciu kreatora lub projektanta zapytań. Obie te metody, choć różnią się nieco od siebie, czynią to zadanie prostym i przyjemnym – wszystko, co potrzebne, dostępne w kilku klikach! Masz również bieżący wgląd w tworzone zestawienie, na każdym etapie jego powstawania.

Projektowanie

Kreator zestawień

Wywołasz go właściwie w każdym oknie i stworzysz raport na podstawie widocznych na bieżąco danych, bez potrzeby filtrowania tabel. W mgnieniu oka!

Wbudowane gotowe szablony i formularze możesz modyfikować – pozwala to tworzyć indywidualne raporty przy minimalnym nakładzie czasu. Zaawansowani użytkownicy mogą z kolei wybierać dane do zestawień, pisząc formuły w języku SQL oraz tworzyć zestawienia warunkowe, włączając do nich linie kodu języka Pascal.

Projektant zapytań

Z jego wykorzystaniem prosto zaprojektujesz i szybko wykonasz zestawienie definiowalne lub formularz wydruku dla dokumentu.

Projektowanie składa się z dwóch etapów: w pierwszym po prostu wskazujesz na te tabele, z których chcesz pobrać dane (możesz też uzyskać powiązanie między różnymi tabelami), w drugim natomiast system pomoże Ci w intuicyjny sposób zaprezentować je graficznie. To szybkie i proste!

Analiza i wysyłka

Aaliza i Wysyłka

Rozwinięte funkcjonalności w zakresie analizy pozwalają m.in. gromadzić w jednym miejscu wszystkie dokumenty związane z danym projektem – niezależnie od tego czy mają charakter sprzedażowy, zakupowy czy magazynowy. Upraszcza to analizę kosztów wynikających z poszczególnych „składowych” związanych z realizacją danego zadania. Utworzone raporty w prosty sposób wyeksportujesz do standardu Word/Excel, wydrukujesz lub podeślesz dalej m.in. w formacie PDF, RTF, HTML.

Serwer raportów

Automatyczne tworzenie dowolnych zestawień w dowolnie zaplanowanym czasie, nawet w środku nocy? Z modułem jak najbardziej. Wystarczy wcześniej zdefiniować co ma się dziać, przez określenie warunków wejściowych. To takie proste! Ach, raporty mogą być także od razu rozesłane przez system do wybranych osób, np. jako załączniki do maila.

  Pobierz pełny opis modułu Raporty i Formularze

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu