Streamsoft Prestiż


Branża energoelektroniki

Streamsoft Prestiż


Branża energoelektroniki

Branża energoelektroniki

Branża energoelektroniki przemysłowej stoi nie tylko przed wyzwaniami związanymi z dotrzymaniem tempa oczekiwaniom klientów. Równie istotne jest sprostanie wymaganiom wynikającym z ciągłego rozwoju technologicznego tej dynamicznej gałęzi produkcji.

Co za tym idzie, szczególnego znaczenia nabiera sprawna obsługa nawet najbardziej złożonych zleceń produkcyjnych, zarówno seryjnych, jak i indywidualnych, a także tworzenie prototypów.

W odpowiedzi na te wymagania specjaliści Streamsoft stworzyli system modułowy klasy ERP – Streamsoft Prestiż.

Jedną z kluczowych odpowiedzi Streamsoft Prestiż na optymalne zarządzanie cyklem produkcyjnym w branży energoelektroniki przemysłowej jest zastosowanie harmonogramowania szczegółowego produkcji.

Pozwala ono usprawnić procesy poprzez bieżące monitorowanie przebiegu powstawania towarów i generowanych kosztów zleceń.

W oparciu o nasze doświadczenie w realizacji wdrożeń systemu Streamsoft Prestiż w branży energoelektroniki, wybraliśmy jeszcze kilka istotnych zagadnień, które zostały omówione w case study.

System ERP dla branży energoelektroniki

Główne tematy case study:

  1. Rozpoczęcie procesu produkcji – zamówienia od klientów, tworzenie technologii, planowanie i uwalnianie zleceń
  2. Zarządzanie procesem produkcji – przepływ zasobów, harmonogramowanie
  3. Analiza danych – bieżące monitorowanie kosztów zleceń i czasu pracy

Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

Nazwa firmy:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu