Panel Pracownika

ikona Panel Pracownika

Panel Pracownika

 • zdalny dostęp do danych kadrowych
 • wnioski pracownicze online
 • dokumenty? elektronicznie!
 • ECP – zarządzanie czasem pracy

Aplikacja, która umożliwia pracownikom wygodny dostęp do wszystkich danych kadrowych i daje możliwość składania wniosków o urlop czy odbierania dokumentów z kadr w paru klikach? Jednocześnie ułatwia pracę działu kadr i przyśpiesza procesy akceptacyjne?

To Panel Pracownika Streamsoft!

Jak działa?
Na bazie danych systemu Streamsoft Prestiż, korzystając z danych zgromadzonych w module Kadry i Płace. Posiada responsywny layout – dostęp uzyskasz także z poziomu urządzeń mobilnych.

Panel Pracownika

Zdalny dostęp do danych kadrowych

Szybki wgląd w czas i plan pracy, ostatnie nieobecności, wykorzystanie urlopu, termin badań lekarskich, informacje o aktualnej umowie, historię zatrudnienia i kariery, kartotekę osobową, warunki finansowe zatrudnienia, dokumenty w formie elektronicznej (odcinki płacowe, PIT-11)… Jednym zdaniem – pracownicze centrum kadrowych FAQ !

Wnioski pracownicze online

Wnioski pracownicze online

Panel Pracownika obsługuje je w pełnym zakresie od złożenia, po realizację w kadrach. W narzędziu możliwość szybkiej akceptacji lub odrzucenia przez przełożonego. Bez wypisywania papierowych podań, bez składania ich do podpisu! Ach, dodatkowo pracownicy zyskują wgląd w historię złożonych już wniosków.

Odbiór dokumentów elektronicznych

Wszystkie istotne z perspektywy pracownika dokumenty dostępne od razu po zalogowaniu. Odcinki płacowe, PIT-11, rozporządzenia, regulaminy – wszystko do wglądu, zapisania na dysku czy wydruku.

ECP - zarządzanie czasem pracy

Gwarancja wygody oraz intuicyjnej pracy? Dostęp do grafików, ewidencji czasu pracy i nieobecności w jednym oknie! To możliwe dzięki funkcjonalności ECP.

ECP - zarządzanie czasem pracy
Panel Pracownika

  Zobacz demo Panelu Pracownika

  Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatny dostęp do wersji demo

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: