Logistyka produkcji

Logistyka Produkcji
- dlaczego Streamsoft Prestiż?

Projektując przebieg procesów związanych z logistyką produkcji w systemie ERP Streamsoft Prestiż, uwzględniliśmy ich silne powiązanie ze sferą planowania produkcji.

Podejście takie pozwala sprawnie kontrolować jakość i terminowości dostaw, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów logistycznych. Jest także przykładem tego, że rozumiemy rosnące znaczenie czynników logistycznych w kształtowaniu się konkurencyjności rynkowej przedsiębiorstw.

Dodatkowo Streamsoft Prestiż, dzięki konfigurowalnej wielomodułowej budowie, porządkuje również pozostałe procesy firmy, takie jak m.in. handel i magazyn, kontakty z klientami (CRM), obieg dokumentów (DMS), finanse i księgowość czy kadry i płace. Dzięki temu zapewniasz organizacji spójność danych, zyskujesz całościową kontrolę nad przebiegiem działań w jednym narzędziu.

Magazyn

Poznaj autorskie rozwiązanie Logistyka w Streamsoft Prestiż

Planowanie zakupów pod plan produkcyjny

Zamówienia do dostawców wygenerujesz w systemie Streamsoft Prestiż z uwzględnieniem sugestii zakupowej, która jest pochodną planowania nadrzędnego produkcji zachodzącego w module Zarządzania Produkcją.

Przyjęcie na magazyn, znakowanie towarów

Realizacja utworzonych zamówień do dostawców oraz przyjęcie towarów na magazyn materiałów zachodzą w Streamsoft Prestiż na urządzeniach mobilnych –  z wykorzystaniem kodów GS1, przy pomocy Aplikacji Magazyn Mobilny modułu Logistyka.

Zatowarowanie produkcji

Dyspozycję wydania także zrealizujesz w korelacji między urządzeniem mobilnym a systemem Streamsoft Prestiż. Przesunięcia z magazynu materiałów na magazyn produkcji powstają dzięki temu szybko, sprawnie, z kompletem potrzebnych informacji o powstałych dokumentach magazynowych.

Przyjęcie z produkcji

Dzięki współpracy modułu Logistyka z Aplikacją Magazyn Mobilny przyjęcie na magazyn wyrobów gotowych przebiega za pomocą kilku klików. Wystarczy zalogować się do aplikacji, zeskanować kod miejsca składowania  dla przyjęć oraz odczytać kod produktu z etykiety!

Kluczowe korzyści

 • W pełni autorskie rozwiązanie 2in1 w zakresie logistyki: moduł desktopowy + aplikacja mobilna
 • Zarządzanie logistyką skorelowane z obszarem planowania produkcji
 • Gwarancja jakości i terminowości dostaw
 • Minimalizacja kosztów logistycznych

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatny dostęp do materiału video

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: