E-commerce

E-commerce- dlaczego Streamsoft Verto?

Bo kluczowe dane potwierdzają, że jest rozwiązaniem pewnym, stabilnym i skalowalnym.
Obsługujemy bazy danych sięgające wielkości 6 TB.

TOP 10 naszych klientów z branży handlu nowoczesnego generuje roczny obrót na poziomie 6 mld zł, obsługując 7 mln klientów i oferując ok 3 mln produktów. Ułatwiamy i automatyzujemy pracę tych firm, pomagając w realizacji 2 mln trans./m-c na łączną kwotę 500 mln zł/m-c. Większość zamówień realizowanych ze Streamsoft Verto dostarczanych jest w trybie same day delivery.

 

Bo wspieramy wszystkie kluczowe procesy e-sprzedaży.
Wszystkie. W jednym narzędziu.

Od przetwarzania zamówień (statusy rezerwacji, płatności, dostawy), przez ich sprawną i nowoczesną obsługę logistyczną z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, kompletację, aż po wysyłkę towaru.

E-commerce Streamsoft Verto

Więcej, szybciej, korzystniej

Niezależnie od skali w jakiej działasz, system ERP jest gotowy na big data – posiada wielomilionowe słowniki danych klientów, produktów, zamówień. Cechuje go wysoka skalowalność – high scalability od kilkuset do ponad 75 tys. transakcji dziennie.

szybsza realizacja

bardziej optymalny magazyn

high scalability

czas wysyłki

Sama realizacja transakcji jest nawet 200 % szybsza – dzięki automatyzacji i szeroko dostępnym integracjom fulfillment’owym najlepsi przyśpieszyli z 72h do same day delivery! Kolejna kwestia to gwarancja optymalizacji przestrzeni magazynowej  – nawet o 30% w magazynach chaotycznych. Warto dodać że Streamsoft Verto dostępny jest w wielu elastycznych modelach finansowania, w tym w formie abonamentowego wynajmu licencji.

Nawet 200% w 6-mcy !

Dowiedziony dla e-commerce ROI – to nawet 200 % w okresie 6 m-cy korzystania z systemu.

 

Brzmi dobrze?
Tak! – zdecydowanie wiemy czego potrzeba w sprzedaży online.

Uwzględniliśmy to, projektując system ERP Streamsoft Verto dla e-commerce i retail!

Kontrola w e-commerce

Multikontrola w dowolnym modelu sprzedaży

E-sklep, salon stacjonarny, marketplace, dropshipping, konsygnacja… Realizujesz zamówienia z wielu kanałów sprzedaży? Tym samym potrzebujesz zarządzać stanem magazynowym w multidystrybucji? Rozumiemy to. Streamsoft Verto synchronizuje informacje o cenach, promocjach, stanach magazynowych, kontrahentach, statusach zamówień, zwrotów i reklamacji oraz przyśpiesza kompletację. A to wszystko także w modelu wielofirmowym !

Sprawną multikontrolę nad relizacją e-sprzedaży w wielu branżach potwierdzają opinie Klientów!

"Rozwiązanie ERP Streamsoft Verto wykorzystujemy codziennie do obsługi kilkudziesięciu tysięcy procesów związanych z zamówieniami naszych klientów."

— Marcin Grzymkowski, Członek Rady Nadzorczej eobuwie.pl

eobuwie logo

Także omnichannel

Zakupy to dziś już nie tylko serwisy aukcyjne czy sklepy internetowe. To także eleganckie salony stacjonarne i aplikacje na smartfonach. Showrooming i webrooming to zjawiska spotykane coraz częściej i występujące coraz powszechniej. Naturalne przenikanie się przestrzeni biznesu online i offline, przestaje kogokolwiek dziwić. By pozostać konkurencyjnym, biznesy muszą więc zaadaptować się do tego trendu.

Pomagamy realizować idee omnichannel z wykorzystaniem nowoczesnego modułu POS. Sprawdź nas!

Zakres integracji ? Najszerszy na rynku !

Szeroko dostępne gotowe integracje, m.in. systemy e-commerce, marketplace, bank, kurier, pośrednicy płatności, automatyka magazynowa, są dostarczane w standardzie systemu. Gwarantują ciągłość procesów biznesowych realizowanych w firmie, jednocześnie odciążając front sklepu od operacji. Dzięki zastosowaniu technologii Web Services, Streamsoft Verto umożliwia właściwie dowolną wielopoziomową integrację z otoczeniem firmy.

Systemy sprzedażowe

Systemy sprzedażowe

Platformy aukcyjne

Platformy aukcyjne

Płatności elektroniczne

Płatności elektroniczne

Kurierzy

Kurierzy

Dostawcy

Dostawcy

case study streamsoft verto

    Sprawdź nasze rozwiązania u liderów branży e-commerce

    Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

    Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: