Streamsoft PRO

Pakiety dla biur rachunkowych z licencją wieczystą

W naszej ofercie znajdują się specjalne pakiety Streamsoft PRO dla Biur Rachunkowych, można je nabyć w postaci licencji wieczystej – czyli za jednorazową opłatą. Jest to korzystna opcja dla osób poszukujących stacjonarnego oprogramowania do sprawnego prowadzenia swojej działalności.

Oferta specjalna dla Biur Rachunkowych

W skład każdego z pakietów wchodzi określony zakres modułów systemu Streamsoft PRO, dostosowany funkcjonalnie do potrzeb biura. Takie rozwiązanie umożliwia kompleksową obsługę klientów w zakresie rozliczeń księgowych, podatkowych oraz kadrowo-płacowych.

Biuro Pro StartBez limitu ilości firm

Biuro Pro PlusBez limitu ilości firm

Biuro Pro PremiumBez limitu ilości firm

Dodatkowo, przy zakupie wybranego pakietu, Biuro Rachunkowe może nabyć moduł Handlowo-Magazynowy systemu Streamsoft PRO, do fakturowania własnej działalności, w cenie 1 zł netto!

Aktualizacje i wsparcie

Ze względu na specyfikę działalności biur, szczególnie ważną kwestią  jest dokonywanie aktualizacji oprogramowania. Gwarantuje to zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i możliwość rozwoju o nowe funkcjonalności.

Biura rachunkowe, które wybiorą oprogramowanie z oferty Streamsoft, otrzymują bezpłatnie roczne aktualizacje. Po upływie tego okresu, aktualizacje na kolejny rok lub lata będzie można wykupić w cenie 15% wartości zakupionego pakietu.

Oprócz aktualizacji zapewniamy użytkownikom również wsparcie techniczne w zakresie obsługi programów i rozwiązywania zagadnień problemowych.

Masz pytania? Zadzwoń lub wypełnij formularz!

Pakiety dla biur rachunkowych

Tel: 68 45 66 902

Dział handlowy
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

    Formularz kontaktowy

    Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.

    Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: