Moduł

DMS

ikona DMS

DMS

 • zarządzanie dokumentami firmowymi
 • od rejestracji do akceptacji
 • repozytorium – sprawny dostęp, szeroki katalog atrybutów
 • szablony dokumentów
 • integracja z OCR

Zarządzanie dokumentami firmowymi

Kompleksowo, sprawnie i z zachowaniem pełnej poprawności. Tak przeprocesujesz dokumenty wewnętrzne oraz zewnętrzne firmy z wykorzystaniem modułu DMS Streamsoft Prestiż. Zagubiony dokument? Żmudne kserowanie papierowych wersji? Niejasne ścieżki akceptacji? Zapomnij!

DMS - nowy obieg

Od rejestracji do akceptacji

W mgnieniu oka? Tak! Dokumenty wewnętrzne (systemowe – pochodzące z obrotu handlowo-magazynowego czy rozrachunków) wejdą w ścieżkę akceptacji automatycznie ze Streamsoft Prestiż, zewnętrzne zaś zarejestrujesz i wpuścisz w obieg szybko i intuicyjnie. Ale po kolei…

ikona dokumenty

Rejestracja dokumentów zewnętrznych

Wspomaga ją mechanizm pól predefiniowanych. Dla wprowadzanych pozycji z łatwością stworzysz dokument finansowo-księgowy oraz połączysz je z dokumentami w modułach Handlowo-Magazynowym oraz Finanse i Księgowość. Tak właśnie trafiają w obieg DMS. Proste, prawda?

ikona dokumenty

Ścieżka akceptacyjna

Następnie wpadają w ścieżkę akceptacyjną, zdefiniowaną dla ich typu. Na poszczególnych etapach są akceptowane i przekazywane dalej lub zwracane, w celu uzupełnienia informacji. Każda zmiana etapu to alerty systemowe, mailowe lub SMS dla wybranej osoby lub grupy. Co jeszcze? W ścieżkę mogą również trafić np. technologie na produkt czy kontrahenci.

ikona dokumenty

A inne jej rodzaje?

Jak najbardziej dostępne! Dla dokumentów zewnętrznych o niezarejestrowanym wcześniej w Twojej firmie typie, wykorzystasz ścieżki akceptacji dynamiczną lub ad hoc, które gwarantują prawidłowe przeprocesowanie bez konieczności wcześniejszego definiowania osób i działań w procesie.

ikona dokumenty

Akceptacja

Właśnie w ten sposób dokumenty trafiają do osoby ostatecznie odpowiedzialnej za ich zatwierdzenie. Szybko, sprawnie – z pełną i aktualną wiedzą na temat przebiegu procesu dla wszystkich osób biorących w nim udział. Parę klików, kilka powiadomień i … gotowe!

DMS - akceptacja

Repozytorium - sprawny dostęp, szeroki katalog atrybutów

Sprawny dostęp do dokumentacji i szerokie możliwości jej katalogowania? 2 x tak! Z modułem utrzymasz pełen porządek: zdefiniujesz typ i cechy dla dokumentów, nadasz sygnatury, wprowadzisz dodatkowy opis, i określisz kto ma do niej dostęp.

Szablony dokumentów

Skatalogowane wzory dokumentów, protokołów czy instrukcji stanowiskowych w jednym miejscu? Tak! A nowe wersje szablonów? Utworzysz szybko – na podstawie istniejących. Dodatkowo zyskujesz możliwość wersjonowania dokumentacji z zachowaniem wcześniejszych kopii w historii.

Integracja z OCR*

* (ang. optical character recognition – optyczne rozpoznawanie znaków)

Twoja firma obsługuje dużą ilość dokumentów kosztowych? Jesteśmy pewni, że pokochasz tę funkcjonalność. Wystarczy klik, by zeskanowaną fakturę wysłać do platformy OCR, by powróciła do Ciebie w postaci, którą bez problemu zarejestrujesz w module DMS – od razu z nadaniem ścieżki akceptacji. Koniec ze żmudnym, ręcznym wyklepywaniem danych!

Portal DMS

Dodawanie dokumentów do obiegu oraz ich akceptacja są także możliwe z poziomu przeglądarki internetowej. Wystarczy otworzyć stronę www, aby korzystać z rozwiązania Portal DMS, które udostępnia bazowe funkcjonalności w wygodnej formie.

Portal DMS
DMS aplikacja mobilna

DMS mobile

Sprawna rejestracja i akceptacja dokumentów na smartfonie? Mamy to! Czy to w delegacji, czy pracując zdalnie, zaakceptujesz lub zarejestrujesz dokument prosto i szybko – w aplikacji Streamsoft Prestiż ERP mobile, w ramach opcji DMS mobile. Warto poznać bliżej to rozwiązanie!

Katalog DMS

  Pobierz pełny opis modułu DMS

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: