Streamsoft PRO

Zintegrowany system zarządzania

Streamsoft PRO to nowoczesny, bogaty w funkcjonalności system dla firm handlowych i usługowych, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości lub w formie uproszczonej. Zbudowany jest z wielu modułów, wspomagających pracę we wszystkich obszarach firmy w działach: księgowości, kadr i płac, sprzedaży i marketingu, zaopatrzenia i zakupów, w magazynie oraz w serwisie. Streamsoft PRO jest wyposażony w moduł Produkt, który umożliwia kompletację wyrobów na podstawie prostej receptury, wystawienie zleceń kompletacyjnych i rozliczanie materiałów.

  Wycena systemu Streamsoft PRO

  Wypełnij formularz i sprawdź koszt wdrożenia systemu Streamsoft PRO w Twojej firmie.

  Obszary systemu Streamsoft PRO jakie chcesz wdrożyć w Twojej firmie

  Podaj dane kontaktowe, na jakie mamy przekazać kalkulację

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:


  Rozwój systemu

  System Streamsoft PRO jest stale dostosowywany do zmian jakie zachodzą w polskim ustawodawstwie. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że wyliczenia dla ZUS lub US, a także generowanie JPK, realizowane są prawidłowo. Co ważne wszystkie zmiany dotyczące e-kontroli udostępniamy w ramach aktualizacji oprogramowania. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za funkcjonalności związane z JPK.

  System jest również rozwijany o nowe funkcjonalności, które są wynikiem potrzeb dotychczasowych użytkowników. Najnowszy moduł dostępny w systemie to Księga Podatkowa, która pozwala przedsiębiorcom prowadzić ewidencję operacji i samodzielnie rozliczać się na zasadach Książki Przychodów i Rozchodów.