Moduł

Administratora

ikona Moduł Administratora

Moduł Administratora

 • administrowanie systemem
 • zarządzanie bazą danych
 • rejestry i działania na licencji

Administrowanie systemem

Przystępne administrowanie systemem Streamsoft Prestiż? Tak! W tym celu powstał moduł Administratora. Instalowany jest on na wybranych stanowiskach, by umożliwić sprawne zarządzanie m.in. bazą danych, użytkownikami czy portfelem dostępów.

Administrowanie systemem
ikona moduł administratora

„Zakładanie” nowej firmy

Wstęp do pracy tak z modułem, jak i z systemem. Określane są tu nazwy plików bazy danych, dostępność do poszczególnych modułów, tworzona część konfiguracji funkcjonalnej, a także – w przypadku wersji wielofirmowych – przyporządkowywani operatorzy z dostępem do danej bazy.

ikona moduł administratora

Zakładanie użytkowników

Tu nadasz login i hasło dla danego użytkownika oraz powiążesz go z określoną grupą uprawnień. Wyznaczysz również reguły dla haseł (np. długość, powtarzalność, częstotliwość zmian).

ikona moduł administratora

Grupy użytkowników, dostępy i uprawnienia

Bo to wygoda i oszczędność czasu! Dla stworzonych grup możesz zbiorczo definiować dostęp do firm, modułów, poszczególnych opcji, funkcji a nawet… klawiszy i określonych widoków lub akcji wyklikiwanych w systemie.

ikona moduł administratora

Filtrowanie, konfigurowanie

Poza tym masz oczywiście możliwość wyszukiwania nadanych uprawnień oraz przydzielania modułów do danego stanowiska. Można także sprawdzić/zmienić konfigurację połączenia z serwerem.

Zarządzanie bazą danych

Zarządzanie bazą danych

Pełne bezpieczeństwo pracy z systemem oraz zawsze zgodność z aktualną wersją! Z modułem przeprowadzisz zarówno reorganizację bazy, jak i jej archiwizację i dearchiwizację. Możliwe jest także uruchamianie skryptów na bazie, podgląd aktualnych blokad czy też aktywnych stanowisk.

Rejestry i działania na licencji

Wszystkie wykonywane w systemie operacje odkładają się we właściwych dla siebie rejestrach. Wystarczy wybrać odpowiednią bazę danych, by przeszukiwać operacje wykonane na niej. Podobnie intuicyjne jest prowadzenie operacji na licencji, w tym m.in. rejestracja, zmiana parametrów, odrejestrowanie czy pobranie nowego pliku.

Rejestry i działania na licencji
Katalog Administrator

  Pobierz pełny opis modułu Administratora

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: