Moduł

Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

 • naliczanie płac
 • dane kadrowe
 • e- sprawozdawczość
 • kadry online? oczywiście!

Naliczanie składników wynagrodzenia oraz agregowanie danych kadrowych. Oczywiście to kluczowe elementy obsługi kadrowo-płacowej. Ale HR i kwestie zarządzania personelem to dziś nieco szerszy obszar. Streamsoft Verto gwarantuje jego kompleksową obsługę w ramach produktu Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, którego częścią jest moduł Kadry i Płace.

Naliczanie płac

Obsługa płac? Oczywiście. Narzędzie wspomaga nie tylko samo wyliczenie należnych wypłat, ale też m.in. przygotowanie dyspozycji przelewów pracowniczych i komorniczych. Dzięki licznym integracjom z innymi modułami można też automatycznie tworzyć np. dokumenty księgowe.

Składniki wynagrodzeń

Naliczane w 100 proc. automatycznie! Jak? Oczywiście w oparciu o rejestrowaną w module ewidencję obecności i absencje. Co więcej, także bez dodatkowej ingerencji użytkownika, moduł uwzględnia składniki wynagrodzeń w deklaracjach generowanych do programu „Płatnik”.

Algorytmy liczenia płac

Zasiłki chorobowe, urlopy, fundusze ZUS, podatki… Każdy ze standardowych składników płacowych ma wbudowany sposób wyliczenia – zawsze zgodny z przepisami! Wystarczy więc kliknąć, by naliczyć co trzeba. Wszystkie algorytmy można łatwo rozbudować o dodatkowe składniki. Następnie sprawnie wyślesz go mailem do pracownika, bądź umieścisz w Kiosku Pracownika (zob. Kadry online? oczywiście!)

e-sprawozdawczość

Sprawozdawczość elektroniczna – obecnie korzystamy z nich powszechnie. System znacząco ułatwia to zadanie, zapewniając kompleksową obsługę e-wysyłki m.in. Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) czy współpracując z platformą PUE-ZUS (bezpośredni import zwolnień lekarskich do systemu).

Dane kadrowe

Kilkadziesiąt predefiniowanych wydruków umów i możliwość tworzenia własnych, prowadzenie kartotek wszystkich zatrudnionych (z szeroką charakterystyką cech i chronologią zmian)! Poza tym m.in. historia pracy i rejestracja obecności.

Umowy

Godzinowe, akordowe, ryczałt miesięczny, umowy zlecenia i o dzieło, obsługa rad nadzorczych… W module nie tylko stworzysz i obsłużysz każdą z nich, ale też wydrukujesz je wraz z załączonymi rachunkami.

Wzorce czasu pracy

Jakie tylko potrzebujesz! Także indywidualne. Z ich pomocą bez problemu rozliczysz także pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin.

Listy płac

W prosty sposób wyliczysz i wydrukujesz dowolną liczbę list płacowych. Co miesiąc! Ale to nie wszystko. W module możesz również dowolnie modyfikować wygląd odcinka płacowego.

Kadry online? oczywiście!

Kiosk Pracownika Streamsoft Verto.

To aplikacja, która gwarantuje sprawny dostęp do danych kadrowych oraz daje możliwość składania wniosków o urlop… online, także z poziomu urządzeń mobilnych! A odbiór dokumentów z kadr, np. PIT? Także możliwy! Jednym słowem – prawdziwe e-akta! Narzędzie korzysta oczywiście z danych zgromadzonych w module Kadry i Płace Streamsoft Verto.

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu