Streamsoft Verto

w CoffeeDesk

CoffeeDesk

Z brandem Coffedesk współpracujemy od 2017 roku. Wtedy też podpisaliśmy umowę na zakup i wdrożenie systemu Streamsoft Verto. Dla klienta uruchomiliśmy m.in. system finansowo – księgowy i logistykę.

 

Więcej szczegółów dotyczących projektu wkrótce.

 

Coffeedesk.pl. to niekwestionowany lider w sprzedaży asortymentu klasy premium – wyselekcjonowanych gatunków i mieszanek kaw oraz akcesoriów związanych z piciem tego najpopularniejszego „biznesowego” napoju.

Co pisze Coffedesk o sobie?

Gdy ktoś pyta czym zajmuje się Coffeedesk to odpowiadamy: wszystkim co jest związane z kawą. Nasz docelowy kanał dotarcia do wszystkich miłośników kawy to sklep internetowy, gdzie realizujemy zamówienia w 24h. Jednak poza tym zajmujemy się także hurtem i dystrybucją w systemie B2B oraz szeregiem usług związanych z kawą, np. obsługą eventów, szkoleniami, konsultacjami. Swoją siedzibę mamy w Kołobrzegu i tu też otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię, połączoną z showroomem i pracownią. Lubimy też po prostu dużo o kawie rozmawiać, jesteśmy aktywni w social media, można nas spotkać na wielu eventach lub na mistrzostwach baristów.