Moduł

Zarządzanie dokumentami (DMS)

ikona DMS

Zarządzanie dokumentami (DMS)

 • rejestracja i klasyfikacja
 • obsługa
 • emisja

Rozwiązanie, które zadba o wszelkie powstające w Twojej firmie e-dokumenty? Przedstawiamy moduł Zarządzanie dokumentami (DMS) Streamsoft Verto! Niezastąpiony w sprawnym przetwarzaniu i kontrolowaniu wszelkich plików oraz zasobów ważnych dla Twojej organizacji. Zarówno tych utworzonych wewnątrz, jak i zewnętrznych.

Rejestracja i klasyfikacja

Rejestracja w postaci plików, poprzez skanowanie dokumentów lub ich wprowadzanie w obieg (również z wykorzystaniem modułu Workflow Streamsoft Verto). Szerokie możliwości klasyfikacji w zależności od miejsca rejestracji, typu, daty utworzenia/rejestracji/modyfikacji.

Rejestracja i klasyfikacja

Obsługa

Rozumiana po pierwsze jako przechowywanie plików na współdzielonych zasobach serwerowych, ale… nie tylko! W tym zakresie moduł udostępnia też szereg innych możliwości, związanych m.in. z obiegiem i indeksowaniem dokumentów oraz monitorowaniem zmian.

ikona dokumenty

Obieg

Intuicyjne procesowanie dokumentów firmowych? To w 100% możliwe, przede wszystkim dzięki integracji funkcjonalności z modułem Streamsoft Verto Workflow. Działania w obiegu są w pełni powiązane z obsługą pozostałych procesów w organizacji.

ikona dokumenty

Powiadomienia

Kolejny plus? Będziesz zawsze na bieżąco, otrzymując wszelkie powiadomienia o zmianach. Jednocześnie stale monitorowane jest przyznawanie dostępu do zawartości dokumentów i to z zachowaniem informacji o wersjach. Sprawnie i bezpiecznie!

ikona dokumenty

OCR

Z wykorzystaniem modułu szybko zindeksujesz dokumenty na podstawie ich zawartości tekstowej i wyodrębnisz przeszukiwalne formaty, takie jak PDF, Microsoft Office czy Libre Office.

Emisja, oraz archiwizacja dokumentów

Emisja

Tworzenie i udostępnianie dokumentów na zewnątrz? Nic prostszego. Z modułem zachowujesz pełną kontrolę nad emisją poza organizację wraz z archiwizacją tego, co zostało wydane. Dokumenty mogą być wydrukowane, wysłane e-mailem lub skopiowane do lokalnego folderu.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Podczas prezentacji pokażemy jak system działa w praktyce.

Przedstawimy rolę narzędzia w skutecznym zarządzaniu procesami w Twojej firmie. Powiemy m.in. o możliwościach startowych ERP oraz opcji tworzenia dedykowanych rozwiązań – dla branży czy konkretnego procesu.

Umów Prezentację

  Uzupełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie!

  Zaproponujemy termin bezpłatnej prezentacji systemu ERP.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: