Moduł

Zaopatrzenie

ikona Zaopatrzenie

Zaopatrzenie

 • optymalizacja procesu dostaw i doboru dostawców
 • kontrakty z dostawcami
 • precyzyjne informacje o zasobach i materiałach
 • efektywna gospodarka zapasami

Moduł oferuje pełen wachlarz możliwości w zakresie zarządzania obszarem zaopatrzenia – począwszy od koordynacji kwestii związanych z dostawami i dostawcami, poprzez udostępnianie zawsze aktualnej oraz szczegółowej informacji o dostępnych zasobach i materiałach, aż po szereg możliwości dotyczących efektywnego gospodarowania zapasami. Pewnie i kompleksowo!

Optymalizacja procesu dostaw i doboru dostawców

Szereg możliwości procesowania tak zapytań ofertowych – m.in. ewidencja z możliwością zapytań o pozycję, dla których nie posiadasz jeszcze kartotek, jak i rejestracja ofert, a następnie automatyczne ich przekształcenie w zamówienia i rejestracja umów do nich. W prosty sposób obsłużysz też zamówienia wewnętrzne – z oddziałów firmy.

Optymalizacja procesu dostaw i doboru dostawców aplikacja
Kontrakty z dostawcami aplikacja

Kontrakty z dostawcami

Opcjonalne podejście do zaopatrzenia, dobrze sprawdza się m.in. w działalności e-commerce. W module sprawnie zakontraktujesz ilości, które pozwolą Ci otrzymać skonto pod koniec ustalonego z dostawcą okresu oraz zrealizujesz poszczególne zamówienia w ramach umowy. Ty zyskujesz profity i stabilność finansową, a Twojemu dostawcy łatwiej rozplanować produkcję. Same plusy!

Precyzyjne informacje o zasobach i materiałach

Ponieważ w module masz dostęp do całości ewidencji zaopatrzenia, zyskujesz tym samym zawsze aktualną i dostępną „na kliknięcie” informację o wszelkich zasobach zgromadzonych w magazynach Twojej firmy. Podobnie – zawsze pod ręką – dane o materiałach potrzebnych do realizacji celów – tak działalności bieżącej, jak i planowanej Twojej organizacji.

ikona HM obsługa sprzedaży

Pierwsze zatowarowanie

Po raz pierwszy stoisz przed zadaniem racjonalnego rozplanowania towaru pomiędzy lokalizacjami firmy? Ile, czego i gdzie dostarczyć, żeby zagwarantować sobie optymalny start? Jak zrobić to sprawnie? Sporo pytań… Wszystkie odpowiedzi? w module Zaopatrzenie Streamsoft Verto.

ikona HM obsługa sprzedaży

Replenishment

A późniejsze uzupełnianie zapasów? Z pomocą systemu jest intuicyjne i zawsze na czas. Co ważne, także może odbywać się zarówno z centrali do oddziałów, jak i pomiędzy oddziałami. Pełna optymalizacja – koniec z niespodziewanymi brakami i rozczarowaniem klientów w salonach!

Efektywna gospodarka zapasami

Kontrola postępu realizacji wysłanych zamówień? Bieżący monitoring + analiza bilansu potrzeb zakupowych? Oczywiście w module do Twojej dyspozycji! To w prostej linii przekłada się na efektywne gospodarowanie posiadanymi zapasami.

ikona HM obsługa sprzedaży

Bieżący monitoring/analiza

Czy poza „większą efektywnością w gospodarowaniu” niosą za sobą naprawdę wymierne korzyści? Ależ tak! Przede wszystkim pomagają redukować koszty zaopatrzenia i współpracy z dostawcami.

ikona HM obsługa sprzedaży

Precyzyjne planowanie

Precyzyjne planowanie potrzeb materiałowych w oparciu o aktualne parametry (harmonogram zadań, minima logistyczne, stany magazynowe, zamówienia oddziałowe, zamówienia od odbiorców).

Umów bezpłatną prezentację systemu

Podczas prezentacji pokażemy jak system działa w praktyce.

Przedstawimy rolę narzędzia w skutecznym zarządzaniu procesami w Twojej firmie. Powiemy m.in. o możliwościach startowych ERP oraz opcji tworzenia dedykowanych rozwiązań – dla branży czy konkretnego procesu.

Umów Prezentację

  Uzupełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie!

  Zaproponujemy termin bezpłatnej prezentacji systemu ERP.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: