Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Zaopatrzenie

Udostępnia użytkownikowi precyzyjne informacje o zasobach zgromadzonych w magazynach oraz materiałach potrzebnych do realizacji celów działalności bieżącej i planowanej. Zaawansowane analizy umożliwiają monitoring bilansu tych potrzeb oraz kontrolę postępu realizacji wysłanych uprzednio zamówień. System jednocześnie zapewnia redukcję kosztów zaopatrzenia i współpracy z dostawcami, podniesienie efektywności gospodarki zapasami w przedsiębiorstwie oraz wspomaga optymalny dobór dostawców i sposób realizacji dostaw.

Interfejs systemu

Funkcjonalności

  • Rejestrację umów z dostawcami
  • Ewidencję zapytań ofertowych do dostawców, z możliwością zapytania o pozycje, dla których nie są założone kartoteki obrotowe
  • Rejestrację ofert uzyskanych od dostawców
  • Przekształcenie wybranej oferty w zamówienie do dostawcy
  • Obsługę i monitorowanie zamówień do dostawców
  • Obsługę zamówień wewnętrznych z oddziałów firmy
  • Planowanie potrzeb materiałowych w oparciu o parametry potrzeb (harmonogram zadań, minima logistyczne, stany magazynowe, zamówienia oddziałowe, zamówienia od odbiorców)

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu