Transport

  • obsługa zleceń transportowych
  • kooperacja z podwykonawcami
  • przygotowanie i kontrola przesyłek

Obsługa, kooperacja, przygotowanie i kontrola – pamiętaliśmy o tych użytecznych dla Twojej firmy rzeczownikach projektując możliwości modułu Transport. Praca z nim przebiega sprawnie i intuicyjnie. Poznaj najważniejsze funkcjonalności.

Obsługa zleceń transportowych

Optymalizacja procesów transportowych? Wiemy, że to niezmiernie ważna część Twojej pracy! W module zlecisz tak transport wewnętrzny – między lokalizacjami, jak i na zewnątrz. Osoba zajmująca się jego logistyką „na kliknięcie” wygeneruje w systemie kalendarz zleceń, oceni możliwą do przewiezienia ilość towaru oraz ustali trasę.

Kooperacja z podwykonawcami

A może projektujesz coś lub produkujesz? Jeśli tak, na pewno skorzystasz z możliwości modułu w zakresie kooperacji. Wszystkie dane i terminy związane ze zleconym zadaniem w jednym miejscu? To jest to! Porządek gwarantuje, że outsourcing usług będzie zawsze jakościowy i na czas.

Przygotowanie i kontrola przesyłek

Przygotowanie do transportu także w pełnym zakresie, m.in. integracja z szeroką listą polskich i zagranicznych firm kurierskich oraz rejestracja i wydruk listów przewozowych dedykowanych dla konkretnego kuriera. Do tego możliwość bieżącego śledzenia statusów nadanych przesyłek.

Prezentacja systemu ERP

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
adresu e-mailnumeru telefonu