Streamsoft Verto

w 4Kraft

4Kraft logo

Firma 4Kraft jest jednym z najszybciej rozwijających się światowych producentów w sektorze produktów dla dzieci. Działa na rynku od 2011 roku i systematycznie dąży do zajęcia pozycji w gronie liderów branży parentingowej. Jest właścicielem marek Kinderkraft i Kiddy. Produkty tych marek są dostępne w całej Europie, Azji oraz Australii. Nasz Klient prowadzi szeroką sprzedaż e-commerce w modelach B2B i B2C oraz w kanałach tradycyjnych.

Wybrał Streamsoft Verto

Sprawną obsługę działań firmy zapewnia system ERP Streamsoft Verto, który odpowiada w 4Kraft m.in. za obszary takie jak: gospodarka magazynowa, sprzedaż, zakup czy finanse i księgowość.

Zespół specjalistów Streamsoft zaimplementował w 4Kraft dedykowane rozwiązania, sprofilowane pod indywidualne potrzeby, m.in. w zakresie obsługi dostaw i planów płatności podzielonych do zamówień z dostawcami, elektronicznej wymiany dokumentów (EDI) w obszarze obsługi zamówień klienta, faktur oraz korekt sprzedaży.

Powstała również integracja z operatorami zewnętrznymi obsługującymi magazyny w Polsce, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Belgii oraz możliwość wydzielenia magazynów wirtualnych – z przypisaniem do poszczególnych handlowców.

Optymalizacja w e-commerce i retail

Możliwości funkcjonalne Streamsoft Verto  wspomagają w 4Kraft optymalizację obsługi kluczowych obszarów istotnych w e-commerce i retail, będąc jednocześnie narzędziem elastycznym, gotowym na rozbudowę zgodnie z kierunkiem rozwoju i bieżącymi potrzebami firmy.