Moduł

Raporty i Analizy

ikona Raporty i Analizy

Raporty i Analizy

 • rozbudowane możliwości
 • wydaje źródła danych
 • intuicyjne narzędzia

Analizy, zestawienia i raporty w oparciu o dane z systemu ERP Streamsoft Verto to core funkcjonalności modułu Raporty i Analizy. Co sprawia, że jest on narzędziem intuicyjnym i dostarczającym rzetelnych informacji?

Analizy, zestawienia i raporty w oparciu o dane z systemu ERP

Rozbudowane możliwości

Szybkie wizualne wydobycie wartości ze wszystkich danych? Oczywiście! Obiekty graficzne, pola typu memo, wartości sumujące i wyliczające poszczególne grupy danych – to niektóre z możliwości. Projektując, masz możliwość natychmiastowej oceny wyglądu zestawienia, a z utworzonych raz szablonów możesz skorzystać ponownie, zapisując je.

Wydajne źródła danych

Głównym źródłem danych dla modułu jest relacyjna baza danych z interfejsem SQL. Dlaczego to ważne? Bo dzięki elastyczności i wydajności tego rozwiązania oraz możliwości łączenia raportów w hierarchię, analizy danych są praktycznie nieograniczone! Oczywiście w zakresie ich tworzenia masz nieograniczony dostęp do wszystkich modułów i produktów Streamsoft Verto.

Intuicyjne narzędzia

Raporty utworzysz w dowolnym narzędziu zgodnym ze Jasper Reports. Ten standard jest w pełni zintegrowany ze Streamsoft Verto – utworzone zestawienia stają się funkcjonalnie częścią systemu. Jaki z tego plus? Korzystasz z przemysłowych standardów w zakresie tworzenia raportów i analiz, a jednocześnie robisz to wygodnie i ergonomiczne!

Aplikacja Raporty i Analizy

…także wbudowane

Możesz analizować także w oparciu o procedury wbudowane w system Streamsoft Verto – jest to najszybsza metoda dostępna w relacyjnych bazach danych. Wyniki oczywiście przejrzysz i opublikujesz. Mogą one też być bazą dla raportów i formularzy!

Umów bezpłatną prezentację systemu

Podczas prezentacji pokażemy jak system działa w praktyce.

Przedstawimy rolę narzędzia w skutecznym zarządzaniu procesami w Twojej firmie. Powiemy m.in. o możliwościach startowych ERP oraz opcji tworzenia dedykowanych rozwiązań – dla branży czy konkretnego procesu.

Umów Prezentację

  Uzupełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie!

  Zaproponujemy termin bezpłatnej prezentacji systemu ERP.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: