Case Study

OPONEO

Grupa OPONEO.PL działa przede wszystkim w branży e-commerce. O naszej przewadze rynkowej decyduje fakt, iż posiadamy wiele autorskich rozwiązań informatycznych, w tym nasz front-end ControlCenter, który służy do zarządzania ofertą na wielu rynkach.

 

Realizujemy duży wolumen transakcji, który poza wystawieniem szerokiej oferty produktowej, wymaga także wydajnego zaplecza przetwarzającego dane.

Podjęliśmy współpracę z firmą Streamsoft, ponieważ potrzebowaliśmy kompetentnego partnera,

którego rozwiązanie back-end’owe będzie w stanie sprostać ilości realizowanych zamówień i powstających w związku z tym dokumentów magazynowo-rozliczeniowych. Wybór padł na system ERP Streamsoft Verto. Dzięki wielofirmowości pozwala on sprzedawać na każdym wybranym przez nas rynku, jak również szybko przetwarzać miliony rekordów informacji dzięki wydajnej bazie danych. Ważna dla nas była także niezależność biznesowa. Uzyskaliśmy ją otrzymując od Streamsoft platformę programistyczną Streamsoft Next. Dzięki niej możemy rozwijać system ERP samodzielnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy.

Dariusz Topolewski,
Prezes Zarządu OPONEO

 

 

Firma OPONEO.PL prowadzi obecnie największy sklep internetowy w Polsce (Oponeo.pl) w branży akcesoriów motoryzacyjnych, skupiając się na sprzedaży opon i felg. Poza główną domeną, będącą jedocześnie marką spółki, OPONEO.PL posiada serwisy internetowe w aż 13 krajach europejskich. Tak więc, choć OPONEO.PL jest polską firmą, to na dystrybuowanych przez nią oponach jeździ praktycznie cała Europa. Od 2007 spółka akcyjna, notowana na GPW.

Okładka Oponeo

    System ERP dla branży e-commerce

    Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

    Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: