Streamsoft Verto

w CCC

CCC

Decyzja o podjęciu współpracy podjęto w styczniu 2019 r.

Zadaniem Streamsoft Verto będzie kompleksowa realizacja procesu fullfilment dla nowego konceptu e-commerce w CCC (w ramach współpracy ze spółką zależną – eobuwie.pl, która od wielu lat jest klientem Streamsoft).

Rozwiązanie Streamsoft Verto będzie odpowiedzialne za pobieranie zamówień z uruchomionych kierunków sprzedaży, pełne statusowanie realizacji magazynowej zamówień, procesy WMS, integrację z systemami kurierskimi, systemami rozliczeń i pełną księgowość.

Inwestycja będzie realizowana w ramach nowego centrum logistycznego eobuwie.pl SA w Zielonej Górze – Nowym Kisielinie.

 

Więcej szczegółów dotyczących projektu wkrótce.

 

CCC S.A. jest jednym z największych producentów obuwia i jedną z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie. Grupa CCC posiada blisko 1.000 salonów, o powierzchni przekraczającej blisko 550 tys. m.kw w 19 krajach w Europie i poza nią.

Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Bułgarii, Serbii, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii, Grecji i Szwecji.

Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia. Prestiż i wiarygodność finansową podkreśla obecność Spółki na GPW w Warszawie i udział w gronie 20 największych spółek zaliczanych do WIG 20.