Moduł

Sprzedaż

ikona Sprzedaż

Sprzedaż

 • transakcje
 • ceny i waluty
 • wiedza o kontrahentach
 • współpraca z urządzeniami

Transakcje

Pełna obsługa transakcji. A co przez to rozumieć? Przede wszystkim, moduł Sprzedaż sprawnie prowadzi przez całość działań związanych z obsługą zamówień. Od rejestracji, przez realizację, aż po powstanie wymaganych dokumentów. Brzmi prosto i intuicyjnie? Tak właśnie jest!

Transakcje
ikona sprzedaż transakcje

Rejestracja

Przyjmowanie zamówień? Mamy to! Zapytania, oferty – także z obsługą partii. A dalej pełnokrwiste zamówienia. Na tym etapie zaplanujesz też warunki handlowe dla towaru, jego grup lub kontrahenta oraz oczekiwany termin i sposób dostawy czy rodzaj płatności. A to wszystko… w paru klikach!

ikona sprzedaż transakcje

Realizacja

Po zatwierdzeniu zamówienia – zautomatyzowana alokacja zasobów do jego realizacji. Oczywiście z uwzględnieniem zaplanowanych wcześniej warunków. Ach, moduł ogarnia także to, co może wydarzyć się później, m.in. zlecenia reklamacji rejestrowane przez www (system RMA).

ikona sprzedaż transakcje

Dokumenty

Tworzenie dokumentów sprzedaży z kontrolą zgodności ze stanami czy generowanie faktur zaliczkowych – to dla modułu Sprzedaż chleb powszedni. Poza standardowymi potwierdzeniami transakcji utworzysz m.in. dokumenty intrastat, międzyfirmowe, Tax Free. Wszystko poprawnie i szybko.

Ceny i waluty

Ceny i waluty

W tym obszarze nie może być mowy ani o błędach, ani niepewności. Doskonale to rozumiemy! Projektowaliśmy nasze rozwiązanie z myślą o tym, byś miał pod kontrolą wszystko, co ważne w tym zakresie. Korzystając z możliwości modułu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie.

ikona sprzedaż ceny waluty

Cenniki

Zmiany cennika od określonej daty, ceny sprzedaży w oparciu o ustalone podstawy – np. ostatnia cena zakupu oraz w oparciu o marżę. Kontrola marży i ceny minimalnej oraz wyliczanie marż rzeczywistych. Dane wprowadzisz i edytujesz samodzielnie, jak i przez WebService lub import plików.

ikona sprzedaż ceny waluty

Rabaty i promocje

Czyli tzw. zakupowy wabik! Obniżki ustalisz dla poszczególnych klientów, jak i konkretnych sztuk towaru. Ich warunki handlowe? Jakie chcesz! Promocje m.in.: procentowe, stałe, czasowe, nagłówkowe, zależne od zakupionych ilości? Do wyboru, do koloru!

ikona sprzedaż ceny waluty

Wielowalutowosć

Dokumenty sprzedaży i rozliczenie VAT w walucie obcej? Automatyczne przeliczanie kursu, także przy ustalaniu cen sprzedaży? Mamy to! Z naszym rozwiązaniem sprzedajesz bez granic! A przede wszystkim ze 100 % pewnością, że robisz to poprawnie.

Wiedza o kontrahentach

Wiedza, czyli zdecydowanie więcej niż prosta ewidencja. W module określisz m.in. role poszczególnych kontrahentów i przypiszesz do odpowiednich osób dokładnie te dane, dokumenty i uwagi, które aktualnie są znaczące, np. ustalone warunki handlowe czy numery kont bankowych.

Wiedza o kontrahentach

Współpraca z urządzeniami

Wachlarz możliwości w zakresie procesowania transakcji sprzedażowych w module wspomagany jest szerokim zakresem współpracy z urządzeniami, które usprawniają codzienną pracę specjalistów ds. sprzedaży. Wygodnie, szybko, bez potrzeby spisywania czy zapamiętywania szeregu danych.

ikona sprzedaż współpraca z urządzeniami

Skanery kodów kreskowych

ikona sprzedaż współpraca z urządzeniami

Drukarki fiskalne

ikona sprzedaż współpraca z urządzeniami

Terminale płatnicze

Umów bezpłatną prezentację systemu

Podczas prezentacji pokażemy jak system działa w praktyce.

Przedstawimy rolę narzędzia w skutecznym zarządzaniu procesami w Twojej firmie. Powiemy m.in. o możliwościach startowych ERP oraz opcji tworzenia dedykowanych rozwiązań – dla branży czy konkretnego procesu.

Umów Prezentację

  Uzupełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie!

  Zaproponujemy termin bezpłatnej prezentacji systemu ERP.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: