Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Wyświetlacze postępu produkcji

To rozwiązanie dedykowane stworzone specjalnie dla firm produkcyjnych do celów zarządzania wizualnego. Na dużych ekranach telewizorów zamontowanych na hali produkcyjnej, umożliwiamy wyświetlanie postępu w zakresie realizacji zleceń produkcyjnych na konkretne wyroby. Odbiorca może zobaczyć zdjęcie produkowanego elementu, indeks oraz ilości planowane do wykonania i już wykonane.

Umożliwiamy również wyświetlanie danych na temat stanu maszyn wraz z odpowiednimi statusami (kolorami oznaczamy, że maszyna jest sprawna i wykorzystywana w produkcji, maszyna jest sprawna, ale nie zaplanowano dla niej zleceń, maszyna uległa awarii, maszyna jest wyłączona z ruchu). W konfiguracji tej aplikacji, ze względu na różne rozdzielczości wybranych ekranów, użytkownik  może definiować ilość wyświetlanych kartotek w widoku okna (ilość kolumn i wierszy z danymi). Aplikację można dostosowywać do wymagań firmy produkcyjnej.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonuObowiązek informacyjny wynikający z RODO:
Administrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany |