Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Integracja z maszynami do cięcia metali (CAM)

Streamsoft Prestiż umożliwia pobranie danych z oprogramowania, za pomocą którego operator maszyny planuje i optymalizuje rozkrój.

Specjalny program do optymalizacji rozkroju generuje plik z danymi. Plik ten jest parsowany i zaciągamy do systemu Streamsoft Prestiż.  Dane jakie można zaimportować z tego pliku to np. normatywy zużycia materiału (netto na każdy detal), czasy operacji, ilość detali, które powstają w wyniku rozkroju, odpady użytkowe, grubość materiału, łączna masa złomu, gęstość, inne. Na podstawie danych wejściowych Streamsoft Prestiż wykonynuje kalkulację technicznego kosztu wytworzenia.

Techniczny koszt wytworzenia wyliczany jest z uwzględnieniem rzeczywistych zużyć, po odliczeniu odpadów użytkowych. Wszystkie dane automatycznie pokazywane są w meldunku zwrotnym i na zleceniu produkcyjnym. W systemie Streamsoft Prestiż zapisywane są takie informacje o produktach jak: ciężar netto i brutto ikony, czas netto i brutto wycinania. Dane te można wykorzystać w różnego rodzaju zestawieniach. Rozwiązanie to ma również wbudowane bardzo precyzyjny algorytm wyliczania cen produktów.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu