Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Śledzenie realizacji zlecenia produkcyjnego

Kadra zarządzająca produkcją często jest pytana o to, na jakim etapie realizacji jest zlecenie produkcyjne i co odpowiedzieć klientowi, gdy chce wiedzieć kiedy zamówione wyroby znajdą się u niego w magazynie? Jeżeli nie posiadamy na bieżąco informacji zwrotnej z produkcji, to odpowiedź na to pytanie bywa trudna, a nierzadko czasochłonne jest zebranie konkretnych danych, na podstawie których udzieli się klientowi informacji o prawdopodobnym terminie dostarczenia mu zamówionych wyrobów.

W module Zarządzanie Produkcją systemu ERP Streamsoft Prestiż możliwe jest śledzenie na bieżąco postępu realizacji zlecenia produkcyjnego, poprzez składanie meldunków zwrotnych z przebiegu produkcji. Meldunki są wystawiane po każdej wykonanej operacji technologicznej. W meldunku można zgłosić również wszystkie pobrane surowce oraz produkty otrzymane z danej operacji. Każdy meldunek wystawia dokument przychodu i rozchodu wewnętrznego na wirtualnym magazynie produkcji w toku – dzięki temu można podejrzeć stany półproduktów na produkcji w toku. Ponadto, podczas meldowania produkcji można określić pracownika lub brygadę oraz gniazdo produkcyjne. Dzięki temu zawsze wiadomo, kto miał, kto wykonał dany wyrób i na jakiej maszynie.

Pracownicy produkcyjni mogą składać meldunki pojedyncze lub grupowe. Meldunki grupowe usprawniają meldowanie wyrobów gotowych, materiałów pobranych do produkcji, itp. – w przypadku, gdy jedno zlecenie produkcyjne składa się z kilku zamówień klienta lub klientów. Meldunek złożony przez pracownika produkcyjnego od razu jest widoczny w systemie do zarządzania produkcją.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu