Logistyka i WMS


Automatyzacja procesów magazynowych

Logistyka i WMS


Automatyzacja procesów magazynowych

Automatyzacja procesów magazynowych

Magazyn to prężnie działający organizm, w którym wszystko powinno funkcjonować prawidłowo, zależna jest od tego produkcja oraz dystrybucja gotowego towaru czy produktu. System pomaga zautomatyzować kluczowe procesy magazynowe, aby skrócić czas przygotowania towarów do wysyłki.

Automatyzacja procesów logistycznych odbywa się dzięki identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych oraz zastosowaniu urządzeń do ich sczytywania. Dane przekazywane są bezpośrednio do systemu.

Automatyzacja ma zapewnić przede wszystkim szybkie wprowadzenie danych oraz zmniejszyć ilość błędów ludzkich w procesie przygotowanie towarów. Na czas realizacji zamówienia klienta składa się również czas pracy magazynu: czas kompletacji, pakowania, przygotowania towaru do wysyłki. Im bardziej uda się usprawnić pracę w magazynie, tym bardziej może to wpłynąć na skrócenie czasu realizacji zamówienia.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu