Moduł

Raporty i Formularze

ikona raporty formularze

Raporty i Formularze

 • projektowanie
 • analiza i wysyłka
 • serwer raportów

Moduł, dzięki któremu możesz tworzyć analizy, formularze i etykiety w sposób zautomatyzowany – bezpośrednio w oparciu o dane zgromadzone w Streamsoft PRO. Wykonywanie analiz i raportowanie zawsze poprawnie, a do tego szybko i intuicyjne. To jest to!

Projektowanie

Możesz zaprojektować raport na dwa sposoby – przy użyciu kreatora lub projektanta zapytań. Obie te metody, choć różnią się nieco od siebie, czynią to zadanie prostym i przyjemnym – wszystko, co potrzebne, dostępne w kilku klikach! Masz również bieżący wgląd w tworzone zestawienie, na każdym etapie jego powstawania.

Projektowanie
ikona raporty, formularze, projektowanie

Tworzenie

Raporty powstają w systemie Streamsoft PRO w bardzo „wygodny” sposób. Wszystko co potrzebne, by wykonać zestawienie, „wyklikasz” w parę chwil, krzyżując ze sobą odpowiednie dane. Praca z modułem w tym zakresie zdecydowanie ułatwia dalsze analizy danych.

Analiza i wysyłka

Analiza i Wysyłka

Rozwinięte funkcjonalności w zakresie analizy pozwalają m.in. gromadzić w jednym miejscu wszystkie dokumenty związane z danym projektem – niezależnie od tego czy mają charakter sprzedażowy, zakupowy czy magazynowy. Upraszcza to analizę kosztów wynikających z poszczególnych „składowych” związanych z realizacją danego zadania. Utworzone raporty w prosty sposób wyeksportujesz do standardu Word/Excel, wydrukujesz lub podeślesz dalej m.in. w formacie PDF, RTF, HTML.

Serwer raportów

Automatyczne tworzenie dowolnych zestawień w dowolnie zaplanowanym czasie, nawet w środku nocy? Z modułem jak najbardziej. Wystarczy wcześniej zdefiniować co ma się dziać, przez określenie warunków wejściowych. To takie proste! Ach, raporty mogą być także od razu rozesłane przez system do wybranych osób, np. jako załączniki do maila.

Streamsoft PRO okładka Raporty i formularze

  Pobierz pełny opis modułu Raporty i Formularze

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: