Moduł

Księga Podatkowa

ikona Księga Podatkowe

Księga Podatkowa

 • rozliczenia
 • analizy i zestawienia
 • integracja z pozostałymi modułami

Samodzielne rozliczenie na podstawie KPiR? Regulacja zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego? Z modułem Księga Podatkowa przebiegają zawsze sprawnie i poprawnie! Rozwiązanie sprawdzi się tak w małych i średnich firmach, jak i w biurach rachunkowych czy kancelariach doradców podatkowych.

Rozliczenia

PIT-5 oraz PIT-5(L), ryczałtowy podatek dochodowy, podatek VAT, pliki kontrolne: JPK, deklaracje VAT-7, transakcje wewnątrzwspólnotowe (VAT-UE) oraz metoda podzielonej płatności. Poza tym rejestr VAT z automatycznym zapisem do księgi, kontrola podstawy opodatkowania oraz podatku należnego w rejestrach VAT i rozliczanie wydatków związanych z użytkowaniem pojazdów służbowych. Jednym zdaniem: wszystko, czego potrzebujesz!

Księga Podatkowa Rozliczenia
Księga Podatkowa Analizy i zestawienia

Analizy i zestawienia

Istotna część pracy związanej z obszarem księgowym to także dostęp do różnorodnych zestawień ułatwiających analizę sytuacji Twojej organizacji. W module masz możliwość wykonania analizy kosztowej firmy poprzez księgowanie na konta pozabilansowe oraz w kolumnach księgi podatkowej. Dostępne są także funkcje dedykowane dla biur rachunkowych, które usprawniają pracę w systemie.

Integracja z pozostałymi modułami

Zdecydowanie poszerza to możliwości pracy. Zyskujesz m.in. opcję dekretowania list płac naliczonych w module Kadry i Płace, zapisania w księdze amortyzacji naliczonej w module Środki Trwałe oraz podgląd wszystkich dokumentów sprzedaży i zakupu wystawianych w module Handlowo-Magazynowym.

  Wycena systemu Streamsoft PRO

  Określ wielkość firmy (etap 1/3)

  Wycena systemu Streamsoft PRO

  Określ zakres wdrożenia (etap 2/3)

  Wycena systemu Streamsoft PRO

  Pozostaw kontakt (etap 3/3)

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: