Moduł

Administratora

ikona Moduł Administratora

Moduł Administratora

 • administrowanie systemem
 • zarządzanie bazą danych
 • rejestry i działania na licencji

Administrowanie systemem

Przystępne administrowanie systemem Streamsoft PRO? Tak! W tym celu powstał moduł Administratora. Instalowany jest on na wybranych stanowiskach, by umożliwić sprawne zarządzanie m.in. bazą danych, użytkownikami czy portfelem dostępów.

Rejestry i działania na licencji
ikona moduł administratora

„Zakładanie” nowej firmy

Wstęp do pracy tak z modułem, jak i z systemem. Określane są tu nazwy plików bazy danych, dostępność do poszczególnych modułów, tworzona część konfiguracji funkcjonalnej, a także – w przypadku wersji wielofirmowych – przyporządkowywani operatorzy z dostępem do danej bazy.

ikona moduł administratora

Zakładanie użytkowników

Tu nadasz login i hasło dla danego użytkownika oraz powiążesz go z określoną grupą uprawnień. Wyznaczysz również reguły dla haseł (np. długość, powtarzalność, częstotliwość zmian).

ikona moduł administratora

Grupy użytkowników, dostępy i uprawnienia

Bo to wygoda i oszczędność czasu! Dla stworzonych grup możesz zbiorczo definiować dostęp do firm, modułów, poszczególnych opcji, funkcji a nawet… klawiszy i określonych widoków lub akcji wyklikiwanych w systemie.

ikona moduł administratora

Filtrowanie, konfigurowanie

Poza tym masz oczywiście możliwość wyszukiwania nadanych uprawnień oraz przydzielania modułów do danego stanowiska. Można także sprawdzić/zmienić konfigurację połączenia z serwerem.

Zarządzanie bazą danych

Zarządzanie bazą danych

Pełne bezpieczeństwo pracy z systemem oraz zawsze zgodność z aktualną wersją! Z modułem przeprowadzisz zarówno reorganizację bazy, jak i jej archiwizację i dearchiwizację. Możliwe jest także uruchamianie skryptów na bazie, podgląd aktualnych blokad czy też aktywnych stanowisk.

Rejestry i działania na licencji

Wszystkie wykonywane w systemie operacje odkładają się we właściwych dla siebie rejestrach. Wystarczy wybrać odpowiednią bazę danych, by przeszukiwać operacje wykonane na niej. Podobnie intuicyjne jest prowadzenie operacji na licencji, w tym m.in. rejestracja, zmiana parametrów, odrejestrowanie czy pobranie nowego pliku.

Streamsoft PRO okładka Administrator

  Pobierz pełny opis modułu Administratora

  Wypełnij formularz, a otrzymasz katalog

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: