Case Study

Branża Okołomedyczna

Produkcja w branży okołomedycznej

Ponad 500 wdrożeń w obszarze produkcji i duże doświadczenie w branży okołomedycznej dają nam wiedzę, że w praktyce dużym wyzwaniem dla producentów tego sektora są m.in.:

 • Przyjęcie surowca – numery partii, daty ważności
 • Obsługa magazynu – specyfika składowanego produktu (z uwzględnieniem stref chłodzenia/mrożenia oraz magazynów kwarantanny)
 • Kontrola jakości wyrobu gotowego i traceability produktu

Równie istotne jest odpowiednie zamodelowanie procesów produkcyjnych, z uwzględnieniem rodzaju wykorzystywanego surowca/półproduktu (np. chemiczne możliwości syntezy substancji czynnej). Wymaga to często dużej elastyczności, tak od narzędzia IT, jak i zespołu wdrożeniowego. Uwzględnić trzeba ponadto szereg restrykcyjnych zasad prawnych dotyczących obrotu wyrobami medycznymi i leczniczymi.

Poza tym w działalności każdej firmy ważne jest sprawne zarządzanie procesami okołoprodukcyjnymi, min.: sprzedaż, logistyka i zaopatrzenie, finanse i księgowość, kadry i płace czy CRM.

System ERP dla branży okołomedycznej

Nasi specjaliści stworzyli system modułowy klasy ERP – Streamsoft Prestiż, który w pełni odpowiada na wszystkie te potrzeby, zapewniając ich sprawną realizację w jednym, kompleksowym narzędziu IT.

Pulpit kierownika w systemie Streamsoft Prestiż

Dlaczego Streamsoft?

Specjalizujemy się we wdrożeniach ERP dla firm produkcyjnych. Mamy doświadczenie w ponad 500 przedsiębiorstwach różnych branż, w tym solidne referencje w branży okołomeycznej. Z sukcesem zakończyliśmy wdrożenie systemu Streamsoft Prestiż m.in. w: Medezin i BioMaxima.

case study okołomedyczne

  System ERP dla branży okołomedycznej

  Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: