Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Streamsoft Verto


Lepsza strona biznesu

Akademia ERP-commerce

Akademia ERP-commerce to autorski projekt Streamsoft, który ma na celu prezentować i udostępniać materiały merytoryczne: e-booki, case study, filmy czy artykuły, przedstawiające wybrane rozważania branży e-commerce, retail i zarządzania projektami. Wszystkie materiały dostępne w sekcji, opracowane przez ekspertów Streamsoft, to prezentacja naszego doświadczenia w realizacji wdrożeń systemu ERP Streamsoft Verto.

E-booki

Poniższe E-booki to zbiór specjalnie przygotowanych materiałów, w których opisujemy informatyczne sposoby rozwiązywania i upraszczania różnych e-commercowych zagadnień związanych z obsługą klienta i udostępnianiem produktów na platformach sprzedażowo-aukcyjnych.

Filmy (Case Study)

Lider branży e-commerce, firma eobuwie.pl wybrała system ERP Streamsoft Verto. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy zastosowane rozwiązanie.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonuObowiązek informacyjny wynikający z RODO:
Administrator Danych | Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych | Pozyskanie danych i cel ich przetwarzania | Odbiorcy danych | Czas przechowywania danych | Uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych i dobrowolność podania danych | Przetwarzanie danych osobowych w sposób zautomatyzowany |