Rita Wojtczak

Marketing Manager Streamsoft

Rita Wojtczak

Marketing Manager Streamsoft

Kwiatek i życzenia są w tym dniu tradycją w większości firm. To zwyczaj tak samo miły, jak przewidywalny. Co innego można wręczyć koleżankom z zespołu? Warto poznać alternatywy!

Drodzy Panowie! Wszystkie Panie lubią być zaskakiwane, także te z którymi pracujecie. By zaskarbić sobie wdzięczność na kolejne kwartały współpracy, możecie dla nich wybrać dużo praktyczniejszy gadżet, niż przysłowiowy goździk. I to za zupełnie zdroworozsądkowe sumy. TOP rada: wszystkie proponowane prezenty możecie dodatkowo opatrzyć firmowym logo! 🙂

Kieszonkowe lusterko

Najlepszy przyjaciel pracującej kobiety! Gadżet, który z całą pewnością nie wyląduje w szufladzie. Będzie raczej wiernie towarzyszył Paniom w torebce, nie raz ratując je z opresji, czy to przed wyjściem na służbowe spotkanie, czy na lunch. Poprawki makijażu lub fryzury w mgnieniu oka i bez konieczności dostępu do toalety to strzał w dziesiątkę!

Kompaktowy manicure

Cążki i pilniczek – nieodzowny zestaw ratunkowy! Pewnie nie raz słyszałeś „ach, akurat teraz się złamał, że też nie wzięłam pilnika”. Rozdwojony paznokieć potrafi kobietom zepsuć nastrój na długi czas i zmusić do użycia drastycznych środków (takich jak nożyce do papieru!). Dlatego podręczne akcesoria będą idealnym wyborem na prezent. Co więcej, nawet jeśli któraś z Pań zapomni włożyć zestawu do torebki (tak, tak – kobieca natura), to będzie on równie przydatny w domu.

Ogrzewacz do rąk

Kolejny pomysł, który jest praktyczny i uroczy jednocześnie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że mróz w tym roku nie odpuszcza. Ogrzewcze można dostać w naprawdę pięknych kształtach i kolorach. Gadżet jest prosty w użyciu – by zaczął grzać wystarczy złamać metalowy element znajdujący się w środku. Po zanurzeniu we wrzątku jest z kolei od razu gotów, by służyć ponownie.

Świece ozdobne

Jako substytut kwiatów sprawdzą się w tym dniu perfekcyjnie! Doceni je każda Pani. Mogą być świetną opcją zarówno jako ozdoba do salonu, jak i źródło przytłumionego światła podczas relaksu w łazience (szczególnie jeśli zostanie wybrana wersja o subtelnym zapachu). Jesteśmy przekonani, że żadna kobieta nie okaże niezadowolenia. Warto mieć też na uwadze, że świece (nawet ozdobne) mogą stać się też pierwszym ratunkiem w wypadku braku prądu. Jaki jest tego dodatkowy plus? W ewentualnej podbramkowej sytuacji Panie pomyślą o Was. 😉

Zestaw do kąpieli

Kulki, olejki, perełki, żele i płyny. Do wyboru do koloru. I to jest akurat podarek, który sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji. Ucieszy tak samo koleżankę pracy, jak i Mamę, Ciocię czy przyjaciółkę. Dlaczego? Bo jest są to produkty, których używa każda z kobiet i które zawsze się… zużywają. 🙂 Biorąc pod uwagę różnorodne gusta, pamiętajcie tylko, by wybierać raczej delikatne, jak najbardziej neutralne zapachy!