CRM DMS Mobile

Streamsoft Prestiż ERP mobile

CRM Kalendarz i kontakty

CRM mobile to gwarancja pełnego komfortu w relacji z klientem oraz możliwość prowadzenia intuicyjnego i zawsze na bieżąco aktualizowanego kalendarza pracy. Bez potrzeby logowania na desktop, aby uzupełnić dane. Bez przepisywania wizytówek czy szukania zapisków w notesie. Wystarczy odpalić aplikację!

Kalendarz

Zawsze aktualny plan dnia? Z kalendarzem mobilnym to bardzo proste. Tapnięciem w ekran zaplanujesz spotkanie dla siebie lub dla całego zespołu. Szybko dodasz nowe zadanie, poprawisz je, skopiujesz lub usuniesz. Sprawnie zarezerwujesz potrzebne do realizacji prac zasoby.

Kalendarz w aplikacji mobilnej
Kontakty w aplikacji mobilnej

Kontakty

Praktyczna baza kontaktów firmowych zawsze pod ręką. Wyświetlisz dane przedsiębiorstw i osób, z którymi współpracujesz, jak i swoich kolegów z firmy. Wyszukiwarka dostarczy żądany numer telefonu, adres e-mail lub lokalizację na mapie. Ach, najważniejsze – dzwonisz i piszesz sms lub e-mail bezpośrednio z aplikacji!

DMS Zarządzanie dokumentami

Szybka rejestracja nowych dokumentów oraz ich sprawna akceptacja w aplikacji? Jeśli wciąż wątpisz i myślisz, że na telefonie nie można tego zrobić dobrze, koniecznie wypróbuj nasz DMS mobile! To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie, gdy jesteś w podróży lub pracujesz akurat zdalnie. Przekonaj się jak działa!

Obieg dokumentów w aplikacji

Obieg dokumentów

Dzięki aplikacji szybko i na bieżąco wprowadzisz dokument do obiegu DMS. Wystarczy kilka razy tapnąć, wypełniając wymagane pola, a następnie dodać zdjęcie. Raz, dwa trzy… i gotowe! Zapomnij o zagubionych fakturach kosztowych, zapomnij o krępujących prośbach o duplikat.

Akceptacja

Akceptacja obiegów zarejestrowanych w DMS na telefonie? Dostępna! Masz wgląd w aktualny etap i potrzebne dane na jego temat. Możesz także w każdej chwili podejrzeć pełną ścieżkę akceptacji dla danego dokumentu. Pomocny jest też podgląd załączonej dokumentacji. Akceptując dokumenty handlowe sprawdzisz ich pozycje i wartości. Szybko i efektywnie!

Akceptacja obiegu w aplikacji mobilnej
Alerty mobilne

Alerty mobilne

Powiadomienia ze Streamsoft Prestiż na zablokowanej komórce? Oczywiście! Wszystkie alerty systemowe są automatycznie wyświetlane przez system mobilny. Z alertu dotyczącego DMS możesz bezpośrednio przejść do akceptacji.

    Streamsoft Prestiż ERP mobile

    Wypełnij formularz, aby poznać cennik.

    Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: