CRM DMS Mobile

Streamsoft Prestiż ERP mobile

CRM Kalendarz i kontakty

CRM mobile to gwarancja pełnego komfortu w relacji z klientem oraz możliwość prowadzenia intuicyjnego i zawsze na bieżąco aktualizowanego kalendarza pracy. Bez potrzeby logowania na desktop, aby uzupełnić dane. Bez przepisywania wizytówek czy szukania zapisków w notesie. Wystarczy odpalić aplikację!

Kalendarz

Zawsze aktualny plan dnia? Z kalendarzem mobilnym to bardzo proste. Tapnięciem w ekran zaplanujesz spotkanie dla siebie lub dla całego zespołu. Szybko dodasz nowe zadanie, poprawisz je, skopiujesz lub usuniesz. Sprawnie zarezerwujesz potrzebne do realizacji prac zasoby.

Kontakty

Praktyczna baza kontaktów firmowych zawsze pod ręką. Wyświetlisz dane przedsiębiorstw i osób, z którymi współpracujesz, jak i swoich kolegów z firmy. Wyszukiwarka dostarczy żądany numer telefonu, adres e-mail lub lokalizację na mapie. Ach, najważniejsze – dzwonisz i piszesz sms lub e-mail bezpośrednio z aplikacji!

DMS Zarządzanie dokumentami

Szybka rejestracja nowych dokumentów oraz ich sprawna akceptacja w aplikacji? Jeśli wciąż wątpisz i myślisz, że na telefonie nie można tego zrobić dobrze, koniecznie wypróbuj nasz DMS mobile! To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie, gdy jesteś w podróży lub pracujesz akurat zdalnie. Przekonaj się jak działa!

Obieg dokumentów

Dzięki aplikacji szybko i na bieżąco wprowadzisz dokument do obiegu DMS. Wystarczy kilka razy tapnąć, wypełniając wymagane pola, a następnie dodać zdjęcie. Raz, dwa trzy… i gotowe! Zapomnij o zagubionych fakturach kosztowych, zapomnij o krępujących prośbach o duplikat.

Akceptacja

Akceptacja obiegów zarejestrowanych w DMS na telefonie? Dostępna! Masz wgląd w aktualny etap i potrzebne dane na jego temat. Możesz także w każdej chwili podejrzeć pełną ścieżkę akceptacji dla danego dokumentu. Pomocny jest też podgląd załączonej dokumentacji. Akceptując dokumenty handlowe sprawdzisz ich pozycje i wartości. Szybko i efektywnie!

Alerty mobilne

Powiadomienia ze Streamsoft Prestiż na zablokowanej komórce? Oczywiście! Wszystkie alerty systemowe są automatycznie wyświetlane przez system mobilny. Z alertu dotyczącego DMS możesz bezpośrednio przejść do akceptacji.

    Streamsoft Prestiż ERP mobile

    Wypełnij formularz, aby poznać cennik.

    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

    adresu e-mailnumeru telefonu