Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Produkcja

Ostra konkurencja rynkowa i szybkie zmiany otoczenia zewnętrznego wymuszają na firmach produkcyjnych konieczność ciągłej optymalizacji wykorzystania zasobów, minimalizacji zapasów i kosztów oraz utrzymania najwyższej jakości wyrobów. Do realizacji tych działań potrzebne są odpowiednie narzędzia – podstawowym jest system ERP.  Bardzo często zmiany w firmie produkcyjnej inicjuje wdrożenie systemu ERP. Rozpoczyna analizę i porządkowanie procesów kluczowych, zmiany w organizacji pracy i obiegu dokumentów oraz standaryzację pracy i wymiany informacji.

System Streamsoft Prestiż oferuje wiele gotowych funkcjonalności w standardzie, ale to co nas wyróżnia, to umiejętność dostosowania rozwiązań do specyficznych warunków pracy firm, często charakterystycznych w danej branży. Nie inaczej jest w produkcji, gdzie zrealizowaliśmy ponad 300 udanych wdrożeń systemu Streamsoft Prestiż. To czyni nas liderem w dostarczaniu oprogramowania dla firm produkcyjnych z różnych branż.

Przykładowe branże, w których został wdrożony system ERP Streamsoft Prestiż

W oparciu o swoje doświadczenie, proponujemy dopasowane rozwiązania systemowe, opracowane z myślą o firmach z branży metalowej.

Więcej

Kontrola na poziomie zamówień, automatyzacja procesów oraz kontrola jakości odlewów to tylko ułamek możliwości systemu w tej branży.

Więcej

System z powodzeniem sprawdza się w branży akcesoriów AGD, proponując modele wdrożeń produkcji: meldunki zwrotne, meldunki start-stop.

Więcej

Producenci z branży betoniarskiej otrzymują pełne wsparcie w procesie planowania i przygotowania technologii produkcyjnej pod określony wyrób.

Więcej

Z rozwiązań systemu chętnie korzystają firmy z branży poligraficznej. Streamsoft Prestiż tworzy technologie już na etapie przyjmowania zamówień.

Więcej

Zarządzanie produkcją w systemie Streamsoft Prestiż

Rozwiązania naszego systemu pozwalają ujednolicić i usystematyzować proces planowania produkcji. Umożliwia to zabezpieczenie działań strategicznych firmy oraz ciągłość produkcji.

Więcej

Streamsoft Prestiż posiada rozwiązania umożliwiające realizację metody szczupłej produkcji. Zapewnia spójne dane, m.in. o zapasach, półproduktach czy produkcji w toku.

Więcej

Przedsiębiorstwa nierzadko doświadczają problemów występujących na produkcji. Podpowiadamy jak uporać się z trudnymi zagadnieniami, prezentując praktyczne rozwiązania.

Więcej

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij poniższy formularz:

Informacje o firmie

Nazwa firmy Branża Miejscowość

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko Numer telefonu

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.