Zarządzanie Projektami


Zasoby

Zarządzanie Projektami


Zasoby

Zasoby

Planowanie projektu wiąże się z rozpisaniem go na zadania, opracowaniem harmonogramu realizacji prac i kosztów oraz przypisaniem do nich zasobów. Te ostatnie to nic innego, jak pracownicy (robocizna), materiały i sprzęt – w skrócie RMS. Innymi słowy wszystko to, co jest potrzebne firmie do zrealizowania planu.

W systemie Streamsoft Verto pracowników, sprzęt i materiały rezerwujemy już na etapie planowania projektu. W tym celu wystarczy przypisać określone zasoby do poszczególnych zadań, określić czasy ich użycia oraz koszt, a w razie wystąpienia konfliktów system sam nas o tym poinformuje.

W systemie na bieżąco można sprawdzić:

 • Na jakim etapie znajduje się projekt
 • Poziom obciążenia jednostek roboczych, maszyn
 • Jak wygląda zużycie materiałów i ewentualne domówić brakujące
 • Jak kształtują się koszty i cały budżet danego przedsięwzięcia

Ewidencję zasobów możemy w systemie podejrzeć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest podgląd z poziomu pojedynczego zadania, grupy zadań lub projektu. Tu w szczególności możemy zweryfikować jakiego typu zasoby i w jakiej wartości zostały przypisane do projektu, w rozbiciu na sprzęt, robociznę i materiały. Drugim sposobem jest wykorzystanie „Kalendarza zasobów”.

System Streamsoft Verto wyposażony został w pełen zestaw narzędzi ułatwiających całościową ocenę podejmowanych przez firmę działań.

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu