Zarządzanie Projektami


Zarządzanie Projektami


Zarządzanie projektami

Potrzeba ujednolicenia i organizacji wielu procesów w realizacji projektów jest dla większości firm kluczowa. Często firmy z branży projektowej muszą sprawnie i terminowo wykonywać różnego rodzaju zlecenia, a zdarza się, że wykonawcy realizują kilka projektów na raz. System ERP Streamsoft Verto to rozwiązanie dla firm, które potrzebują sprawnego zarządzania projektami.

System poprzez swój rozbudowany moduł Zarządzanie Projektami, koordynuje na każdym etapie projektu wszystkie istotne procesy a także wspiera w realizacji zaangażowane w niego osoby. Wspiera zarządzanie procesami: budżetowania, rozliczania projektu i zarządzania ryzykiem. Umożliwia harmonogramowanie zadań oraz monitorowanie ich zależności względem siebie. Pozwala na modyfikacje planów i ocenę wpływu zmian na realizację zadań oraz przewidywanie wyników na podstawie bieżących informacji.

Streamsoft Verto ujednolica dane potrzebne do podejmowania istotnych decyzji przy tworzeniu konkretnego zadania.

Więcej

System w maksymalny sposób upraszcza proces wprowadzania kosztów związanych z projektem oraz umożliwia ich kontrolę.

Więcej

Dzięki szeregowi narzędzi dostępnych w systemie Streamsoft Verto, możliwe jest opracowanie realizacji, przypisanie do niej zasobów oraz kontrolowanie stanu wykonywanego projektu.

Więcej

Korzyści

Zarządzanie Projektami w systemie Streamsoft Verto doskonale wspiera pracę firm projektowo-wykonawczych oraz wszystkich tych, które szukają narzędzia do monitorowania budżetu, zadań, terminów.

Najważniejsze korzyści z Zarządzania Projektami:

 • Sprawna organizacja pracy
 • Zarządzanie zasobami
 • Kontrola terminów i kosztów
 • Tworzenie i kontrola harmonogramów
 • Ocena ryzyka na każdym etapie realizacji projektu
 • Wyznaczanie ścieżki krytycznej

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu