Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Streamsoft Prestiż


Gwarantowany rozwój biznesu

Mobilny Serwis

Aplikacja Mobilny Serwis jest narzędziem rozszerzającym funkcjonalność Modułu Serwis systemu Streamsoft Prestiż. Przeznaczona jest do usprawnienia procesów realizowanych poza przedsiębiorstwem przy użyciu urządzeń mobilnych pracujących na systemie Android. Wspiera ona działania związane m.in. z montażem, uruchomieniami czy przeglądami. Wszystkie działania realizowane przez pracowników poza siedzibą firmy, widoczne są w postaci zleceń na urządzeniach mobilnych. Rejestrowanie rozliczeń możliwe jest również wtedy, gdy urządzenie jest offline. Informacje przekazywane są do systemu w chwili uzyskania przez urządzenie dostępu do sieci.

Interfejs systemu

Jak działa aplikacja?

Informacje przekazywane są na urządzenie za pośrednictwem Internetu oraz Systemu ERP Streamsoft Prestiż. Po aktualizacji danych widoczne są one w postaci zleceń / zadań serwisowych.

Zlecenia / zadania zawierają szczegółowe informacje dotyczące:

 • Przedmiotu usługi
 • Usług / czynności jakie należy zrealizować
 • Listy potrzebnych materiałów
 • Danych Kontrahentów
 • Trasy dojazdów
 • Wykorzystanych schematów serwisowych

Po zakończeniu prac lub w trakcie ich trwania, można dokonać całkowitego lub częściowego rozliczenia wraz ze zużytymi materiałami. Informacja w trybie online trafia zwrotnie do Systemu ERP Streamsoft Prestiż.

Sposób funkcjonowania aplikacji umożliwia zarejestrowanie rozliczeń, nawet jeżeli urządzenie nie ma dostępu do Internetu. Ich transfer do Systemu ERP Streamsoft Prestiż realizuje się z chwilą uzyskania do niego dostępu po uruchomieniu aktualizacji danych.

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu