Integracje z E-commerce


Płatności elektroniczne

Integracje z E-commerce


Płatności elektroniczne

Integracje z systemami płatności elektronicznych

Czas jest obecnie najcenniejszą walutą świata. W działaniach e-commerce jest to największe wyzwanie, aby zamówienie przebiegało szybko, sprawnie i bezproblemowo. Klient oczekuje szybkiej realizacji zamówienia, a sklepowi ma w tym pomóc również odpowiednia integracja z systemami płatności elektronicznych.

System ERP Streamsoft Verto stanowiący dla sklepów internetowych rozwiązanie typu back-office pozwala na integrację z systemami płatności elektronicznych (Payu, PayPal, MoneyBookers, MyBenefit, Karty Rabatowe, inne). Dzięki temu możliwa jest wstępna rejestracja płatności dokumentu rozliczenia i powiązanie z zamówieniem. Serwisy integracyjne pozwalają na rozliczenie płatności z klientami zaimportowanymi w formie wyciągów EDI, pozwalają również na rozliczenie prowizji naliczanych przy transakcjach.

System odciąża sklepy internetowe od zbędnych procesów. Integracja z systemami płatności elektronicznych umożliwia również rejestrowanie na koncie wszystkich informacji o tym, co dzieje się bezpośrednio z płatnościami, a także rozliczenie środków bezpośrednio przed rejestracją na koncie,  jeżeli mamy dostęp do web serwisów.

Im sprawniej przebiegnie transakcja płatności, tym szybciej dotrze do klienta zamówiony towar. Możliwość integracji sklepu z systemem ERP Streamsoft Verto odciąża go od obowiązku rejestracji czy kontroli płatności, dzięki czemu może skupić się na innych działaniach e-commercowych.

    Prezentacja systemu ERP

    Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.    Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


    Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
    adresu e-mailnumeru telefonu