Integracje z E-commerce


Kurierzy

Integracje z E-commerce


Kurierzy

Integracja z kurierami

Firmy, które prowadzą działalność w branży e-commerce potrzebują systemu ERP, aby odciążyć sklepy od nadmiernych operacji. W miarę rozwoju działalności, korzystanie z systemu ERP będzie więc koniecznością. Dzięki temu sklep internetowy, dysponując tymi samymi zasobami, będzie mógł dużo szybciej i wydajniej funkcjonować.

System ERP Streamsoft Verto jest rozwiązaniem, który wspiera sklepy internetowe w obszarze integracji z kurierami (m.in. DHL, DPD PL, DPD DE, Siódemka, UPS, InPost, Poczta Polska, Poczta Czeska, i inne).

Nasz system ERP umożliwia rozliczenie płatności za pobraniem na podstawie informacji zwrotnej z systemu firmy kurierskiej oraz rejestrację listu przewozowego wraz z nadaniem numeru i zwrotnym przekazaniu etykiety logistycznej (rejestracja jako załącznik w systemie Streamsoft Verto), dzięki technologii Web Services.

Przerzucenie części zadań, wykonywanych przez system sklepowy do ERP, pozwoli na sprawniejszą pracę i ułatwienie obsługi logistycznej. Integracja systemu ERP Streamsoft Verto z kurierami pozwala na:

 • Nadawanie listów przewozowych
 • Śledzenie bezpośrednio statusów od kurierów
 • Generowanie etykiet
 • Rozliczanie pobrań
 • Rozliczanie księgowe
 • Dokonywanie adnotacji odnośnie drogi przesyłki

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu