Integracje z E-commerce


Kurierzy

Integracje z E-commerce


Kurierzy

Integracja z kurierami

Firmy, które prowadzą działalność w branży e-commerce potrzebują systemu ERP, aby odciążyć sklepy od nadmiernych operacji. W miarę rozwoju działalności, korzystanie z systemu ERP będzie więc koniecznością. Dzięki temu sklep internetowy, dysponując tymi samymi zasobami, będzie mógł dużo szybciej i wydajniej funkcjonować.

System ERP Streamsoft Verto jest rozwiązaniem, który wspiera sklepy internetowe w obszarze integracji z kurierami (m.in. DHL, DPD PL, DPD DE, Siódemka, UPS, InPost, Poczta Polska, Poczta Czeska, i inne).

Nasz system ERP umożliwia rozliczenie płatności za pobraniem na podstawie informacji zwrotnej z systemu firmy kurierskiej oraz rejestrację listu przewozowego wraz z nadaniem numeru i zwrotnym przekazaniu etykiety logistycznej (rejestracja jako załącznik w systemie Streamsoft Verto), dzięki technologii Web Services.

Przerzucenie części zadań, wykonywanych przez system sklepowy do ERP, pozwoli na sprawniejszą pracę i ułatwienie obsługi logistycznej. Integracja systemu ERP Streamsoft Verto z kurierami pozwala na:

  • Nadawanie listów przewozowych
  • Śledzenie bezpośrednio statusów od kurierów
  • Generowanie etykiet
  • Rozliczanie pobrań
  • Rozliczanie księgowe
  • Dokonywanie adnotacji odnośnie drogi przesyłki

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu