Integracje z E-commerce


Dostawcy

Integracje z E-commerce


Dostawcy

Integracja z dostawcami

Do rozwiązań wewnętrznych, opartych bezpośrednio o System ERP należy zaliczyć integracje z dostawcami, które odbywają się za pomocą web serwisów czy systemów sklepów internetowych (np. IAI Shop). Na poziomie tych integracji system ERP Streamsoft Verto jest w stanie przetwarzać zamówienia, awizacje dostawy, bezpośrednio dokonać zakupu magazynowego czy zarejestrować w systemie dokumenty zakupów. Dzięki temu jest możliwość szybkiej reakcji na to, co dzieje się z dostawą.

System ERP Streamsoft Verto umożliwia rejestrację i wysłanie zamówienia do dostawcy zarówno standardem EDI (EDIFACT, xml) jak również przez Web Services. Równolegle system pomaga przyjąć dokumenty od dostawcy (awizo dostawy, PZ, FA zakupu) zarówno standardem EDI (EDIFACT, xml), jak również poprzez Web Services.
Integracja z systemami dostawców:

  • Zamówienia towarów
  • Awizo dostawy
  • Dostawa

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu