Integracje z E-commerce


Banki

Integracje z E-commerce


Banki

Integracja z bankami

Bardzo ważna integracja z punktu widzenia konfiguracji sklepów internetowych z systemem ERP to integracja z bankami. System ERP Streamsoft Verto umożliwia wstępną rejestrację płatności dokumentu rozliczenia i powiązania z zamówieniem, również poprzez indywidualne subkonta.

Wykorzystując serwisy integracyjne, nasz system pozwala na rozliczenie płatności klienta, zaimportowanych zarówno w formie wyciągów EDI, jak również online za pomocą Web Services dla wybranych banków.

Jesteśmy w stanie zintegrować i obsłużyć konta praktycznie każdych banków. Mając do dyspozycji konta bankowe online, poprzez web serwisy, system jest w stanie bezpośrednio rejestrować płatności już po wykonaniu konkretnej płatności, nie musząc czekać na wyciąg z banku.

System ERP Streamsoft Verto w integracji z bankami:

  • Ma możliwość pełnej rejestracji wyciągów bankowych
  • Potrafi rozliczać subkonta
  • Umożliwia rozliczenia online

Wykorzystanie rozwiązań systemu ERP Streamsoft Verto dla e-commerce umożliwia szybką reakcję sklepu na płatność, co wiąże się z kolei z szybkim wysłaniem dostawy. W efekcie zamówienie szybko trafia do klienta.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu