Integracje z E-commerce


Banki

Integracje z E-commerce


Banki

Integracja z bankami

Bardzo ważna integracja z punktu widzenia konfiguracji sklepów internetowych z systemem ERP to integracja z bankami. System ERP Streamsoft Verto umożliwia wstępną rejestrację płatności dokumentu rozliczenia i powiązania z zamówieniem, również poprzez indywidualne subkonta.

Wykorzystując serwisy integracyjne, nasz system pozwala na rozliczenie płatności klienta, zaimportowanych zarówno w formie wyciągów EDI, jak również online za pomocą Web Services dla wybranych banków.

Jesteśmy w stanie zintegrować i obsłużyć konta praktycznie każdych banków. Mając do dyspozycji konta bankowe online, poprzez web serwisy, system jest w stanie bezpośrednio rejestrować płatności już po wykonaniu konkretnej płatności, nie musząc czekać na wyciąg z banku.

System ERP Streamsoft Verto w integracji z bankami:

 • Ma możliwość pełnej rejestracji wyciągów bankowych
 • Potrafi rozliczać subkonta
 • Umożliwia rozliczenia online

Wykorzystanie rozwiązań systemu ERP Streamsoft Verto dla e-commerce umożliwia szybką reakcję sklepu na płatność, co wiąże się z kolei z szybkim wysłaniem dostawy. W efekcie zamówienie szybko trafia do klienta.

  Prezentacja systemu ERP

  Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.  Możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:
  adresu e-mailnumeru telefonu