Wczoraj (21.11) byliśmy w Poznaniu i tym spotkaniem zakończyliśmy trwającą od 6 listopada edycję warsztatów Informatyka w Produkcji – Jesień 2019.

Wcześniej byliśmy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Rzeszowie, Łodzi i Lublinie. We wszystkich tych miastach opowiadaliśmy o zarządzaniu procesem produkcji, współpracy z oprogramowaniem MES, logistyce i zaopatrzeniu, a także sposobach finansowania systemów ERP.

Tym razem naszym Partnerem Merytorycznym był Technikplast, – dystrybutor oprogramowania MES GOLEM OEE, do mierzenia i bieżącej analizy efektywności maszyn na produkcji. Firma wystąpiła z panelem dotyczącym integracji systemu ERP z oprogramowaniem MES’owym. W roli Patrona Medialnego towarzyszyło nam z kolei czasopismo Production Manager. W spotkaniach z nami wzięło udział w sumie niemal 200 osób z ponad 130 firm! Dziękujemy za za zaufanie, wyrażone liczną obecnością i zaangażowaniem w debatę podczas konferencji. Wszystkie spotkania, na których mamy okazję merytorycznie dyskutować z naszymi Gośćmi, są dla nas ważną nauką oraz inspiracją. Pozwalają nam stale ulepszać oferowane rozwiązania i świadczone usługi.

Na kolejnej edycji warsztatów dla firm produkcyjnych z cyklu Informatyka w Produkcji widzimy się wiosną 2020 roku. Do zobaczenia!