Wśród wielu produktów na rynku średniego ERP najchętniej kupowanym systemem w 2011 roku był niezmiennie Streamsoft Prestiż!

Nasze oprogramowanie jest najchętniej wybieranym na rynku średnich ERP. Bardzo wyraźnie ukazują to badania przeprowadzone przez biuro badawczo-analityczne DiS. Według uzyskanych wyników firma Streamsoft w roku 2011 przeprowadziła największą ilość nowych wdrożeń systemu Streamsoft Prestiż. Wiąże się to też ze wzrostem sprzedaży naszych produktów.

Firmy chętnie wybierają nasze rozwiązania, ponieważ program jest prosty w obsłudze, ma intuicyjny interfejs. A wdrożenie systemu poparte jest szkoleniami dla kadry przedsiębiorstwa. Wszystko to sprawia, że użytkownicy chętnie pracują na systemie Streamsoft Prestiż.

Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest fakt, że potrafimy efektywnie obsłużyć firmy z ponad 400 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych. Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy ponad 20 tysięcy stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw.
Streamsof Prestiż zdobywa co roku szereg nagród. W tym roku dzięki rozwiązaniom dla firm produkcyjnych stworzonym w systemie Prestiż, zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu” w kategorii: polski system ERP.

 Poniższe diagramy wyraźnie pokazują, że Streamsoft Prestiż nie ma sobie równych. Wybrało go już 4 422 Klientów.