22 marca 2012 podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2012 w Warszawie odebraliśmy nagrodę „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu” w kategorii: Polski system ERP. Tytuł ten został nam przyznany w konkursie zorganizowanym przez Redakcję czasopisma MSI Polska, które zajmuje się również badaniem rynku producentów i dostawców oprogramowania oferujących rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż.

Tytuł ten otrzymaliśmy na podstawie opinii naszych Klientów – użytkowników systemu Streamsoft Prestiż. Redakcja czasopisma przeprowadziła badania wśród różnych firm z sektora przemysłowego – pytając przedstawicieli o to z jakich narzędzi korzystają, czy są one użyteczne w procesie zarządzania firmą i jakie korzyści zapewnia im korzystanie z systemów ERP. Przebadane firmy produkcyjne, które korzystają z naszych rozwiązań wyraziły pozytywną opinię o możliwościach systemu Prestiż i jego użyteczności.

Jesteśmy dumni z przyznania nam tego tytułu, ponieważ jest on dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania są przydatne w zarządzaniu firmą i wykorzystywane do rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić w różnych obszarach przedsiębiorstwa.

Relacja z gali wręczenia nagród.