Aqua Grupa SBS to kolejna znana i ceniona firma z branży instalacyjno-sanitarnej, która wybrała system ERP – Streamsoft Prestiż – do zarządzania kluczowymi procesami. Aqua (Zielona Góra) to firma handlowa z ponad 30-letnią tradycją. Posiada 10 oddziałów na terenie kraju i dzięki temu zapewnia swoim klientom szeroki wybór asortymentu oraz skuteczną i efektywną logistykę. Aqua zdecydowała się na zakup systemu Prestiż m.in. ze względu na funkcjonalności zapewniające bezproblemową obsługę firm wielooddziałowych, pełną kontrolę stanów magazynowych Centrali i oddziałów w czasie rzeczywistym, automatyzację procesów związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towarów, rozbudowane funkcje obsługi cenników, rabatów i umów.

Wcześniej nasze rozwiązania w zakresie systemów do zarządzania wybrała firma WOD BUD (z okolic Bielska – Białej) – partner handlowy czołowych krajowych i zagranicznych producentów materiałów instalacji wod-kan-gaz-co. Wśród czynników, które w firmie WOD BUD zadecydowały o zakupie i wdrożeniu naszego systemu, należy wymienić m.in.:

  • zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy oddziałami, a Centralą firmy,
  • obsłużenie we właściwy sposób złożonego procesu obsługi klienta – począwszy od rezerwacji towaru po odpowiedni sposób fakturowania,
  • możliwość odzwierciedlenia w systemie rozbudowanej sieci oddziałów firmy, magazynów oraz magazynów konsygnacyjnych (zarówno własnych jak i kontrahentów) – co jest możliwe tylko dzięki szerokim możliwościom parametryzacji i konfiguracji systemu Streamsoft Prestiż.

Wdrożenie systemu Prestiż w firmie WOD BUD przeprowadził Złoty Partner Streamsoft – firma Asoft PRO (Kraków).
Streamsoft Prestiż wyróżnia na rynku nie tylko bogaty zestaw funkcjonalności, ale także bardzo korzystna cena oraz najnowsze rozwiązania umożliwiające „odchudzenie” produkcji metodą KANBAN.